CCC Mama i córka

12:56 www.luznestyle.pl 5 Comments

 Zima w tym roku była piękna i myślę, że w jakimś stopniu na tyle na ile się dało, to ją wykorzystałyśmy. Chorowanie również skutecznie nam utrudniało zabawę, ale wykorzystaliśmy ten czas mimo wszystko. Co dobre to nasze !

Zauważyłam niedawno wiele dziwnych rzeczy jak np. blokowanie Instagrama... nie będę się zbytnio utożsamiać czy za moje działania anty-jakieś tam, bo człowiek to człowiek a algorytm to puste liczby. Jednak wiele głupot z tym portalem mnie spotkało i o wielu innych opowiadali mi znajomi.

Algorytm to taki pustak, który woli np. brzydkie zdjęcia bez wartości/ bez opisu, albo żałosne opisy samych serduszek. Czasami wydaje mi się, że jestem kosmitką 🤣 Trzeba się jakoś wpasować, może zmienię styl i charakter swojego profilu...np dupa w lustrze, i stałe selfiaki z tą samą miną?! to jest ważne trzeba funkcjonować bo internet teraz zaczyna zastępować nasze codzienne życie. Gdyby nie ludzie, którzy chcą ze mną współpracować i wciąż mnie dopingują piszą że robię dobrą robotę, to uwierzcie mi że szurnęłabym tym cyber zakłamanym światem!

Następna rzecz która mnie wnerwia to ludzie kopiarki! JA uwielbiam jak ktoś się inspiruje moimi zdjęciami, coś tam kupi ale plagiaty! Dokładnie taka sama cała stylówka, ułożenie włosów loki, filiżanka w ręce, ułożenie ciała, kompozycja, fotel... no żal tylko buzia jakby nie moja😅 oznaczenie oczywiście firmy z którą współpracuję też jest...☺tylko podpisu brak.. zdjęcie zainspirowane luznestyle nie jest to jedyny taki plagiat, jakoś dotychczas mnie to nie irytowało, ale jednak teraz mnie to wkurza. 

Wiecie co się liczy teraz? pusty mózg, kasa, zmiana partnerów, wyścig szczurów, dużo lajków komentarzy, brak empatii, obojętność! Jeśli jesteś inny to masz przesrane! jak masz jednego partnera od zakochania po uszy po dzisiejszy dzień, to jesteś debilem, jak planowałeś rodzinę, to też... o sprawach wolnościowych nic nie będę pisała bo cenzura czujna, więc rzygam tęczą na inne sprawy!

Jeśli też ostatnio coś Wam dokucza to witam w klubie!  życzę trzymania nerwów na wodzy🤣

Jeśli lubicie Markę CCC jak ja, to łapcie super kod rabatowy 25% na wszystko KOD ISLUZNE25


5 komentarzy:

 1. Ale przepiękne buty. Mi by się też takie chyba przydały.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam tak cudnych zdjęć, to pewnie nie zauważyłam, żeby mnie kopiowano ;) Zdjęcia są naprawdę zjawiskowe, dlatego nie dziwię się, choć nie popieram tego. Co do braku wartości, zgadzam się, to jest chore... Nie przejmuj się płytkimi ludźmi, rób swoje, i kochaj ile wlizie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety zdarzają się różni ludzie. Nie wiem, czy to faktycznie XXI wiek, czy od zawsze tak było- tylko nie było internetu? ;) Nie przejmuj się! Ja wiem, że fajnie się mówi, a gorzej robi. I może to banalne, ale naprawdę tak trzeba. Innej rady (chyba) nie ma. Zdjęcia cudne! Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 4. W ogóle "pustość" ludzi mnie dobija. Nie mają zainteresowań, tylko kasa, kasa, kasa i nic wiecej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Plagiaty niestety są nagminne :(
  Ale... świetna sesja w zimowej scenerii!!!

  OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*