Orsay kolory ziemi

10:05 www.luznestyle.pl 0 Comments

Witajcie Kochani! 
Kiedyś czytanie "lektur z j. polskiego" mnie męczyło, nie rozumiałam ani słowa. Nie rozumieć to znaczy nie mieć pojęcia i świadomości. Czytasz, ale nie rozumiesz, bo nie czujesz, bo Cię to męczy. 
 Czas...na wszystko musi przyjść odpowiedni. Człowiek budzi się jak ze snu i zaczyna sobie uświadamiać. Utożsamiać się z faktami, że przecież mimo iż czasy są inne, treść jest ponadczasowa, aby mogła do nas trafić i pokrzepić nasze dusze, łączyć się z naszym bólem i niemocą. 
Wszystko się już zdarzyło tylko w innych czasach, a tak na prawdę nic się nie zmienia, historia kołem się toczy.
Kiedyś się zastanawiałam po co mi to czytanie, a teraz już wiem i wykorzystuje szczątki swojej wiedzy z mojej głowy, dzięki którym mogę poznać wszystko na nowo, ale już teraz dzięki chęciom. Wiedza jest jak plaster na rany, buduje, leczy, uśmierza, uczy.
Czasami nie rozumiemy , po to żeby z czasem zrozumieć i docenić. Nauczyłam się, że nie zawsze to co nowe jest dobre, a wiedza myślicieli potrafi ukazywać prawdę i jest wskazówką dla otwartych umysłów.

Stylizacja cała od Orsay
Wszystko co mam na sobie jest bardzo wygodne i miłe dla ciała. Bardzo wygodne białe buty, które nigdy mi się nie znudzą. Fajne spodnie w kolorze szarym, czarna prążkowana koszulka z krótkim rękawkiem i ozdobnym dekoltem, Wiosenna kurtka, którą fajnie można wykorzystać na wyjazdy wakacyjne. Wszystko wzbogaca słomkowa torebka!

Bluzka  

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*