Orsay Wiosenna odsłona neutral tones

22:19 www.luznestyle.pl 1 Comments

Konwersacja to obecnie bardzo trudna sztuka. Mam wrażenie że milczenie jest złotem...tylko dlaczego? 

Kulturalna dyskusja ma na celu wymianę poglądów, wymaga nie tylko etykiety ale samodyscypliny. Dyskusja potrafi też złagodzić napięcia, wyjaśnić wiele konfliktów. Ucieczka w "ciszę" nie jest żadnym rozwiązaniem. Nie musimy się ze sobą zgadzać, ale dialog jest bardzo ważny on buduje szacunek i relacje międzyludzkie. 

Czasami warto krzyknąć, przekląć! Często drugi człowiek przechodził przez różne podobne emocje które i i Ty masz w sobie. Nie bój się dyskutować! Brak dyskusji grozi wybuchem i eskalacją!

W ostatnim czasie miałam wiele stresów i wiele dyskusji, które podjęłam z wieloma osobami, których ani ja nie rozumiałam, ani one mnie. Poglądy...jednak podczas rozmowy emocje opadły i wszyscy sobie dobrze życzyliśmy i bez nienawiści potrafimy się porozumiewać. Wystarczą chęci i krok do przodu, bez chowania się do skorupy.

Kochani rozmawiajmy ze sobą budujmy więzi i relacje, poglądy to cudowna inność o której trzeba dyskutować! Z takich rozmów możemy wiele wynieść i się nauczyć wspólnie wzajemnych tolerancji i szacunku! Czasami sami możemy zmienić indywidualny punkt widzenia. Drugi człowiek to zagadka i fascynująca istota, dlaczego go nie poznać?

    Moja stykówka to total look od Orsay piękna klasyka w stylu boho i połączenie elegancji. Wszystko w naturalnych kolorach czerni, bieli i beżu. Bluzka z pięknym ażurowym rękawem, prosta a jednocześnie ozdobna! Piękna zwłaszcza do wykorzystania przy fotografii produktowej😍 Ażurowa spódnica w kolorze czarnym na gumce i z guziczkami. Wiosenna beżowa narzutka, lekka i miękka. Okrągła torebka w  stylu boho, ale i elegancka, ma bardzo ładny i ozdobny uchwyt, jest oryginalna. Wszystko zwieńczają cudowne biżuteryjne pantofelki😍 Te buty to mój hit! Uwielbiam je są idealne i wygodne, a ich wygląd bajeczny!!  Jak Wam się podoba takie połączenia i mój wiosenny wybór od Orsay?🥰

Bluzka
Spódnica 
Płaszcz 
Torebka
Buty

Czekamy na wiosnę, bo u nas ostatnio zima i zimno🙄1 komentarz:

  1. Zgadzam sie z Toba w 100% można mieć odmienne zdanie, można otwarcie dyskutować na różne tematy bez oceniania ;) tolerancja przede wszystkim i szacunek do drugiej osoby. PS piękny ten look z Orsaya 😍 szkoda że u mnie w Emiratach nie mam sklepu pod ręką 😉 pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*