Pałac Gruszów idealne miejsce na odpoczynek

18:34 www.luznestyle.pl 2 Comments

Witajcie! Ostatnio nasze życie stało się jak roller coaster, było wiele stresów, nerwów, wiele się działo. Większość ludzi doświadczyła w ostatnim czasie nieprzyjemnych chwil! Życie zrobiło się agresywne i brutalne, a wyścig "szczurów" stał się jeszcze bardziej irytujący i dotkliwy niż dotąd.  

Doszliśmy do wniosku że trzeba zwolnić! Oczywiście u nas zwolnić ma swoje własne specyficzne warunki 😅Szukaliśmy miejsca które da nam odpoczynek od zgiełku, natężenia wszystkiego łącznie z telefonami! Otoczenie, które po pieszych wędrówkach pozwoli nam na stuprocentowe wyciszenie się i relaks. Mój Mąż znalazł takie miejsce jest to Pałac Gruszów i zrobił mi kolejną niespodziankę, bo ostatnio miałam okazję nocować w Zamku w Mosznej!💝

Pałac położony jest na wsi, gdzie uświadczymy ciszę i spokój. Słychać tylko ptaki i zwierzęta domowe. Jest to idealne miejsce na skupienie, medytację, czytanie książek. Będąc tu nie odczuwa się żadnej presji! Na samym wstępie wchodzimy do pięknego wnętrza i witamy się z uprzejmymi Właścicielami. Jeśli lubicie rozmawiać tak jak ja to możecie liczyć na odwzajemnienie rozmowy, poczuć się w tym miejscu jak w domu! Ostatnio ludzie przestali rozmawiać, zrobili się dla siebie przezroczyści, a tu poczujecie że znowu macie "twarz".

Pałac z duszą i ogromnym sercem jaki Właściciele włożyli w każdy szczegół abyśmy mogli poczuć się wyjątkowo i przenieść się wyobraźnią do XIX wieku . Zaczynając od hallu w którym wszystko ma swoje miejsce, skończywszy na pomieszczeniach -dodatkach, pięknych obrusach, kandelabrach, obrazach! Nic tam nie jest przypadkowe. Mogłabym tak jeszcze wymieniać, to trzeba zobaczyć! 

Dostaliśmy pokój z widokiem na Słowiańską Górę Ślężę, gdy tylko zobaczyłam widok-wiedziałam że nic się nie dzieje przypadkiem!😍 Pokój urządzony tak jak lubię stylowo, czyściutki i oczywiście wszystko od samego początku spełnia wymogi sanitarne. Więc każdy gość może czuć się w tym miejscu bezpiecznie. Ja jednak zwracam uwagę na każde szczegóły skompletowanie detali, dobór tekstur, dodatków i wyposażenia. Zachwyciłam się Pałacykiem i wspaniałym gustem!

Mam ogromny szacunek dla  każdego kto ma odwagę pielęgnować wszystko co Nasze, budować i powiększać DZIEDZICTWO KULTUROWE naszego pięknego Kraju! Wiem ile zachodu, wysiłku, wytrwałości i nerwów kosztuje wkład w rozwój, odtwarzanie i podtrzymywanie tradycji! W Pałacu Gruszów widać pasję, wyobraźnię i czuć miłość do tego co piękne!

Miejsce jest również doskonałą bazą wypadową w wiele pięknych miejsc Dolnego Śląska. My zdecydowaliśmy się jako zagorzali miłośnicy przyrody na odwiedzenie Słowiańskiej Góry Ślęży, a pałac jest w bardzo korzystnym dla nas miejscu dodatkowo na wypoczynek po wysiłku!

W pałacu nie ma restauracji, jednak możemy zjeść pyszne swojskie śniadanie na werandzie, lub wieczorem skorzystać z baru. Blisko wsi Gruszów znajduje się przepiękne miasto Świdnica, do którego udaliśmy się na obiady! W okolicy niedaleko obiektu znajduje się również plac zabaw dla dzieci!

Serdecznie polecamy odwiedzenie tego miejsca tu doznamy spokój i złapiemy równowagę!

Pałac Gruszów

2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia i miejsce, w którym byliście. Pokój wygląda jak z dawnych czasów, można się poczuć jak prawdziwa arystokratka. Pałace też cudowny. Oglądając fotografie czułam się trochę jakbym przeniosła się do książki pt. "Duma i Uprzedzenie". Na pewno muszę i ja z moim mężem się tam wybrać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie tam 😍

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*