Prostota dnia codziennego z nutą elegancji Nice Paris

19:57 www.luznestyle.pl 1 Comments

Hej Kochani! Stylówka na co dzień i uwaga to nie sukienka ;) Najprostsze na świecie rozwiązania sprawdzają się najlepiej! Najwygodniejsze spodenki kolarki bluzka w paski, i eleganckie wygodne szpileczki na gumce z odsłoniętą piętą od NICEPARIS.COM 
Uwielbiam buty na wysokim obcasie, ale nie zawsze na nie mam ochotę, choć korzystnie wydłużają moją niską sylwetkę. Tutaj zdecydowałam się na buty czarne, z lekkim niziutkim obcasem, ale eleganckie uzupełniające moją codzienną stylizację. Tak dobrany strój jest komfortowy dla mnie a zarazem wygodny. Prostota zawsze broni się sama.
Jeśli zdecydujecie się na podobne buty do moich to w sklepie internetowym możecie sami sobie wybrać rodzaj i wysokość obcasa jaką chcecie więc to jest super opcja dla każdej potrzeby. Buty są bardzo wygodne ze skóry naturalnej ręcznie wykonane. Możecie też wybrać inne kolory.
buty: https://www.nicepairs.com/?mw_aref=76e6636a4bb73d82361e4f389b42f09a

A dla Was mam rabacik na wszystko w sklepie! KOD: A8HUWT

1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*