Rihoas lista życzeń

17:30 www.luznestyle.pl 0 Comments

 Witajcie Kochani!

Dzisiaj post dla miłośniczek mody😍 Moda mnie odpręża, dzięki niej mogę używać wyobraźni i jest też świetną zabawą💖Staram się szukać sklepów które mnie zainspirują, które posiadają oryginalne wzory, tkaniny. 

Dzisiaj zrobiłam Wam przegląd ubrań ze sklepu internetowego RIHOAS 

Inspiracja tworzenia ubrań dla marki Rihoas pochodzi ze starego kina europejskiego. Spoglądając na modę którą nam oferują widzę estetykę, piękno, romans, docenienie urody kobiety w całej jej złożoności. Czuć że kobieta jest priorytetem w rezultacie sprawiają, że kobieta jest elegancka, ale seksowna, stylowa i niepowtarzalna. 
W 2020 grupa młodych ludzi z Hongkongu oglądająca filmy retro postanowiła odtworzyć obrazy ubrań w modzie. Wszyło im to wyśmienicie!
Moda ukazywana przez Rihoas to nie tylko estetyka, inspiracja można znaleźć wyjątkowe dopasowania na różne okazje. W sklepie znajdziecie oryginalne ubrania i dodatki

Dodatkowym atutem w świadomym dokonywaniu zakupów ubrań jest zrozumienie, naszej planety dlatego firma postawiła na szukanie zrównoważonych tkanin odzieżowych będących przedmiotem sprawiedliwego handlu, przy tym starając się zmniejszyć ilość odpadów w procesie produkcyjnym. Celem  Marki jest, aby do 2030 roku ponad 90% produktów było wytwarzanych z tkanin zrównoważonych.

Wybrałam kilka pozycji które wpadły mi w oko
Poukładałam je tematycznie: swetry, koszule, bluzki, spódnice, spodnie i okrycia wierzchnie

Dajcie znać co z mojej listy byście chciały dla siebie😘

Rihoas

RIHOAS
Sweter ażurowy z perełkami https://www.rihoas.com/collections/cardigans/products/the-solid-pearl-buttons-cardigan

Koszula w kwiaty https://www.rihoas.com/products/the-collared-floral-long-sleeve-shirt?_pos=92&_sid=8d11f8c33&_ss=r
Beżowa koszula https://www.rihoas.com/collections/blouses-shirts/products/the-beige-collared-puff-sleeve-satin-blouse

Zielona sztruksowa spódnica 


Biały komplet

Peleryna z kapturem ze sztucznego futra w kratę https://www.rihoas.com/products/the-plaid-faux-fur-trim-hooded-cape?_pos=27&_sid=ec1f01713&_ss=r

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*