Po długim milczeniu znowu jestem

20:54 www.luznestyle.pl 12 Comments

Czasem człowiek jest rozczarowany życiem, czasem wszystko jest nie tak: ludzie, zdarzenia i wszystko dookoła się odwraca przeciwko nam. Kiedy wydaje się, że wszystko trzeba zaczynać od nowa, że ciężko będzie nam się dostosować, dorównać nowemu tempu życia, związać jakoś koniec z końcem, nagle sprawy same się rozwiązują. Skłamałabym że same, jednak zawsze do rozwiązania problemów potrzebni są ludzie.
Jakiś czas temu przestałam wierzyć w ludzi, w ich bezinteresowność, dobroduszność, uczynność. Ale jednak miłe rozczarowanie w życiu potrafi nam spłatać figla. Tak, tak pozytywne rzeczy też potrafią się zdarzać zwykłym ludziom takim jak ja ;) dosłownie wydarzyć się cud!

maria sporysz


maria sporysz

maria sporysz

Jeśli nie masz już nadziei, jeśli świat Ci się rozsypuje, uwierz w to że będzie lepiej!
Ja jestem na to dowodem! nie jestem w "czepku" urodzona o wszystko muszę się bardzo starać i ciężko pracować. Czasem jednak można się zniechęcić, i załamać. W moim przypadku nadzieja umiera zawsze ostatnia. Nastawiam się, że już nie będzie dobrze (ale jednak coś w głębi duszy mi mówi że w końcu się ułoży, że kiedyś się obudzę z tego koszmaru). Koleje losu w końcu się układają i znowu wychodzi słońce ;)

maria sporysz

maria sporysz

maria sporysz

maria sporysz

Dziękuję za to, że są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie, że nie wyginęli, że życie pozwoliło mi ich poznać. Zobaczyć jako pomagają innym, nabrać wody w usta, obserwować i szanować! To na prawdę dobrzy ludzie, Ci którym się chce, a ich praca jest najważniejsza, najwartościowsza!

...może jednak świat nie składa się z samych smutków, człowiek też potrafi dać drugiemu nadzieję i spokój ducha. Teraz już nie tylko natura jest dla mnie najciekawsza, ale człowiek! Człowiek też jest fenomenem i częścią przyrody, więc nie może być aż tak zły (w każdym razie nie każdy).
Każdy ma swoją historię i swoje problemy, jednak mimo trudów życiowych ofiaruje pomoc drugiemu!
Dajmy szansę innym działać! Nadzieja jest człowiekowi bardzo potrzebna, ale przede wszystkim wiara w to że może być dobrze! ;)

Pozdrawiam:
PODPIS
Follow on Bloglovin

12 komentarzy:

 1. Hej ale na świecie są dobrzy ludzie:) Ślicznie wyglądasz. Nie poddawaj się po burzy zawsze w końcu wychodzi słonko :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż nie darmo Budka Suflera śpiewała:
  'a po nocy przychodzi dzień,
  a po burzy spokój"....
  rozumiem Ciebie doskonale bo sama jestem w oknie takiego cyklonu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to trzymam kciuki, żeby szybko ten cyklon odszedł i dał Ci spokój :*

   Usuń
 3. Nie warto tracić nadziei :) piękne zdjęcia, makijaż rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 4. witaj!
  moja siostra zawsze powtarza, że "równowaga w przyrodzie musi być" ;) dlatego nawet jeśli spotka mnie smutniejsza chwila, wiem, że już niedługo się to zmieni i będzie też lepsza :) dlatego głowa do góry :D!

  zostajemy tu,
  pozdrawiamy

  na-dwoje-babka-wrozyla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*