Styl dla indywidualistki

12:24 www.luznestyle.pl 1 Comments

Hej Kochane, jeśli jesteście indywidualistkami tak jak ja i szukacie rzeczy niepowtarzalnych.  Mój blog to miejsce na ukazywanie talentów ludzkich i pokazanie czegoś innego niż mają wszyscy. Uwielbiam rzeczy takie, które możecie spersonalizować, tak więc mam coś dla Was. Na stronie http://annalinnea.se/ lub na INTAGRAMIE znajdziecie wiele ciekawych produktów, biżuterię, i wiele ciekawych drobiazgów. Możecie projektować naszyjniki i bransoletki z własnymi zdjęciami i różnymi ulubionymi tekstami. Najfajniejsze jest to, że każda z nas może mieć coś dla siebie, coś wątkowego i bliskiego swemu sercu. 

Moja bransoletka ma trzy zdjęcia dwa z literkami G oraz P (imiona mojego największego szczęścia w życiu) oraz ulubione zdjęcie bobasa. Bransoletka jest wykonana ze stali, bardzo wysokiej jakości, zdjęcie jest bardzo ładnie wykonane, ale co najfajniejsze to, to że szkiełko jest wypukłe i zdjęcie widać pod każdym kątem. Kiedy jadę gdzieś bez bobasa, a za nią strasznie tęsknię, to zawsze mam ją ze sobą. Zresztą taka biżuteria robi wrażenie na wszystkich, każdy chce zobaczyć co tam mam ;) A co najważniejsze, nikt takiej nie ma i nie będzie miał ;) Taka rodzinna sentymentalna pamiątka, taki mój talizman.Pozdrawiam i do następnego! 
:* 
Wesołych Świąt Kochani!

1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*