NAKD fashion

13:27 www.luznestyle.pl 1 Comments

Hej Kochani!

Od dłuższego czasu zaobserwowałam zjawisko kultu fascynacji rozwodami, ekscytacji związkami z "któregoś tam sortu". Plotki, achy i ochy, ten był z tym, tamten z tamtym! Te plotki to taka fascynacja czyimś życiem, to jakaś chora obsesja i podążanie w dziwną stronę. Świetny biznes na robieniu sensacji z ogłaszania romansów. Przecież jeden partner życiowy to nuda!

Mam tylko podstawowe pytanie...
O czym świadczy? jeśli jedna osoba ma już "entą" żonę, lub męża?
 hmmm.. albo o wielkim pechu do poznawanych ludzi, albo o jakimść głębszym problemie i raczej niestałości uczuć w relacjach damsko-męskich. Niestabilności emocjonalnej? Szybkim nudzeniu się związkami? Może zbytnich oczekiwaniach względem drugiego człowieka? Czasem zabawą drugim człowiekiem.

Czym się tu ekscytować się pytam? Zdradami?

Tym jest człowiek w obecnych czasach, papką dla medialnej popularności! Ktoś jest z kimś, a już za 3 lata przestaje z nim być?
 Czy to na prawdę jest dobre? Czy warto to naśladować? Mam wrażenie że u "zwykłych ludzi" również możemy zaobserwować naśladownictwo naszymi wspaniałymi mediami, i coraz więcej tych rozwodów się przeprowadza. Nie rozumiem podążania za tego typu trendami!

Chyba człowiek osiągnął już szczyt głupoty, a ludzkość propaguje wartości najniższych instynktów, to co kiedyś było dewiacją teraz uważa się, że jest super i jest czymś zupełnie naturalnym!
Rozwiązłość jest teraz w modzie, więc i ja idę z tymi "TRENDAMI" ;P <żartuje oczywiście>
Przedstawiam Wam związek który trwa już prawie 18 lat! Tak to jest stale ten sam i nudny mój!
Więc dla całej reszty populacji jesteśmy dewiantami ;)

Jeśli mogłabym mieć władzę, aby sterować ludzkimi umysłami to wolałabym propagować lojalność, miłość, oddanie, kompromisy, uczuciowość, uczciwość, szczerość, zrozumienie. Mnie jest żal każdego rozpadającego się związku! Zawsze jest ktoś poszkodowany!

Świata nie zmienię, ale i to co wyczyniam w sowim życiu zależy póki co ode mnie i nie zamierzam podążać za chorymi trendami propagować rozwody!

Nie potępiam jednak definitywnie rozwodów, żeby nie było niejasności. Są różne sytuacje życiowe! Jeśli ludzie mają ze sobą ciągle walczyć, to lepiej żeby się rozstali. Również jestem za tym aby każdy człowiek mógł w sowim życiu przeżyć prawdziwą miłość i ją odnaleźć. Przecież popełnianie błędów jest cechą ludzką i nie ma człowieka, który ich nie popełnia.
 Jedynak myślę, że decyzja o dzieleniu wspólnego życia z partnerem powinna być bardziej przemyślana i ludzie powinni ze sobą rozmawiać, żyć, być, zjeść beczkę soli, zanim zdecydują się na poważniejsze kroki i deklaracje. Życie to nie zabawa, a drugi człowiek to nie rzecz, którą można się bawić i się nią nudzić.

Dla zainteresowanych stylizacjami:
Mam dla Was rabat 20% od NA-KD na hasło: luznestyle20pl
Sweter : sweter NA-KD
Bluzka : bluzka NA-KD
Jeansy : spodnie NA-KD

Prawdopodobnie chciałybyście znać opinię na temat ciuchów:
Spodnie, świetnej jakości, aż szok, że pasują idealnie, materiał jest grubszy, nie taki jak te chińskie cieniutkie i sztywne jeansy. Dołączony do spodni był zapasowy guzik
Buzka z falbanką, jest krótsza zakończona gumeczką. Jeśli lubicie pokazywać brzuch i macie co pokazywać to super, ja nie bardzo, ale lubię krótkie góry łączyć z ubraniami z podniesionym stanem, aby wydłużyć optycznie moją sylwetkę. W tym przypadku wybrałam świadomie te spodnie czyli jak lubię więc zakrywają brzuch i idealnie pasują z bluzką w falbankę. Kolejną sprawą jest dość szeroki dekolt, ale tutaj można sobie poradzić, albo zszyć go lekko, albo przypiąć broszkę. Jeśli oczywiście komuś to przeszkadza. 
Sweter bardzo milutki, ciepły, w śmietankowym odcieniu. Perełki bardzo dobrze przytwierdzone są do mięciutkiej włóczki takimi jakby kuleczkami-nitami, których absolutnie nie czujemy na ciele. Sweter cudo!

Pozdrawiam i do następnego!

1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*