Hello Grudzień

11:26 www.luznestyle.pl 1 Comments


Hej Kochani!Grudzień zaczął się śniegiem więc dla nas pięknie! Jak nie znoszę jesieni tak zimę akceptuje😊😁
Jak mogłabym nie lubić grudnia? Nie da się! Mikołaj, gwiazdka, sylwester i nowy rok! Tak zdecydowanie to jeden z piękniejszych miesięcy w roku. Gotowanie, pieczenie pysznych potraw cudowny zapach świątecznego jedzenia w domu. Obdarowywanie mojej Rodziny i obserwacja jak się cieszą. Ogromne szczęście! Jesteśmy razem mamy się wreszcie na wzajem, na spokojnie! Tak kocham święta! Nie wspomnę o choince, którą zawsze uwielbiałam i ubierać i na nią patrzeć jak lśni.
Jak ja się cieszę że listopad się skończył nie był łaskawy, ale kilka rzeczy z uporem, ale udało się osiągnąć! Tak jeśli wiemy czego chcemy to łatwiej nam iść przez życie. Bywa różnie bo bez potknięć i upadków przeżywanie zdarzeń nie istnieje. 
Nasz grudzień zaczął się od kupna pąków, a dokładnie 21 różnych smaków!!! Mniam! i mam nadzieję że ten miesiąc będzie taki słodki aż do samego końca💖💥

Zdaję sobie jednak sprawę że są rodziny, które nie starają się tworzyć świątecznego- magicznego klimatu i bardzo im współczuję to wydaje się być takie "zimne". Bywają kobiety z sercem zimnym jak lód. Jednak nie ma co się skupiać na smutku, lecz trzeba zacząć się radować i skupiać na swoim życiu!
Oby grudzień był super optymistycznym miesiącem dla wszystkich, nawet smutasów!!
1 komentarz:

  1. Piękne zdjęcia i Ty na nich :) Lubię święta, mimo że u mnie w tym roku zapowiadają się skromniutko, niestety nadal nie pracuję :(

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*