All by Orsay bohemian style

13:24 www.luznestyle.pl 3 Comments

Hej! Ostatnio jakoś bliżej mojemu sercu z naturą niż z miastem. Po tej kwarantannie zdziczałam i denerwuje mnie wzrok ludzki, nie umiem się odprężyć.  W otoczeniu przyrody nie mam żadnych problemów ani oporów.
Muszę na nowo się przełamać, i mieć wszystko gdzieś i znowu będzie ok.
Wszystko tkwi w umyśle, ale jak sobie pomyślę że człowiek ciężko pracuje, uczy się, szkoli, osiąga cele, po coś! ale w momencie może być pozbawiony wszystkiego, zastanawia się po coś jest bez sensu- to jakoś przyhamowałam. Miałam ogromne plany a teraz już tak mocno do nich nie dążę (oczywiście mam marzenia).
Ostatnio gdzieś w głowie tkwią mi złe myśli - jak wszystko padnie to tak na prawdę liczyć się będą tylko umiejętności i towar na wymianę, pieniądze nie mają wartości w obliczu katastrofy ludzkości.
Mam nadzieje że te czarne "szczurze" myśli są tylko zawieszone na czarnych chmurach bardzo wysoko na niebie, a gdy przyjdzie pora to je rozwieje wiatr. Mam nadzieje że z tej chmury nie będzie deszczu, bo nie z każdej czarnej jest opad...

Chciałabym tylko żeby nas nie czekała powtórka z rozrywki z blokad... żeby nikt nie odważył się nam czegoś narzucać wbrew naszej woli. Co innego jest świadomość, troska, empatia, a co innego przymus, gwałt na wolność.

Moja stylizacja całość z Orsay  3 komentarze:

  1. Uwielbiam tego rodzaju stylizacje. Pięknie wyglądasz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę na przyszłość nigdy nie siadać i nie chodzić po stosach drewna. To skrajnie niebezpieczne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna stylizacja, jednak do lasu, na łąkę lepiej założyć zakryte buty ze względu na owady lub zwierzynę pełzającą...

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*