All by Orsay bohemian style

13:24 www.luznestyle.pl 1 Comments

Hej! Ostatnio jakoś bliżej mojemu sercu z naturą niż z miastem. Po tej kwarantannie zdziczałam i denerwuje mnie wzrok ludzki, nie umiem się odprężyć.  W otoczeniu przyrody nie mam żadnych problemów ani oporów.
Muszę na nowo się przełamać, i mieć wszystko gdzieś i znowu będzie ok.
Wszystko tkwi w umyśle, ale jak sobie pomyślę że człowiek ciężko pracuje, uczy się, szkoli, osiąga cele, po coś! ale w momencie może być pozbawiony wszystkiego, zastanawia się po coś jest bez sensu- to jakoś przyhamowałam. Miałam ogromne plany a teraz już tak mocno do nich nie dążę (oczywiście mam marzenia).
Ostatnio gdzieś w głowie tkwią mi złe myśli - jak wszystko padnie to tak na prawdę liczyć się będą tylko umiejętności i towar na wymianę, pieniądze nie mają wartości w obliczu katastrofy ludzkości.
Mam nadzieje że te czarne "szczurze" myśli są tylko zawieszone na czarnych chmurach bardzo wysoko na niebie, a gdy przyjdzie pora to je rozwieje wiatr. Mam nadzieje że z tej chmury nie będzie deszczu, bo nie z każdej czarnej jest opad...

Chciałabym tylko żeby nas nie czekała powtórka z rozrywki z blokad... żeby nikt nie odważył się nam czegoś narzucać wbrew naszej woli. Co innego jest świadomość, troska, empatia, a co innego przymus, gwałt na wolność.

Moja stylizacja całość z Orsay  1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*