Inwałd dinopark nasze wrażenia

21:49 www.luznestyle.pl 1 Comments


Hej Kochani!
Znacie to uczucie, kiedy pragniecie dać swojemu dziecku trochę szczęścia? Może nawet iluzji że wszystko jest ok na świecie...Szukacie czegoś żeby dziecko mogło znowu poczuć się na chwilę dzieckiem, szaleć z innymi, cieszyć się, męczyć, wspinać, być sobą!
Znaleźliśmy bardzo fajny park dinozaurów w Inwałdzie, choć wcześniej odwiedzaliśmy Warownię i parku miniatur, to dinozaury w tym mieście odwiedziliśmy pierwszy raz.
Czy było warto w czasie pandemii? Oj tak! Było super!
 Na wstępie powiem że park jest pięknie zagospodarowany zielenią i wkomponowanymi atrakcjami typu dinozaury które są szczegółowo wykonane, mnóstwo placów zabaw dosłownie od samego wejścia, są mosty zwodzone, jest mały park linowy, który niestety był zamknięty, jest ścianka wspinaczkowa, euro Bungee, gra w mini golfa, strzelanie z łuków, jazda samochodzikami, kolejka i wiele wiele więcej! Dzieci nie są tam w stanie się nudzić!
 Moja Gabrysia tak szalała, że później wchodząc na wieżę widokową musiałam założyć Jej kurteczkę bo tak się dziecko spociło😄 Świetna zabawa dla małych i dużych, zresztą sami zobaczcie zdjęcia!
Ja zaliczyłam most zwodzony, było suuuper!
Przyjemne i piękne miejsce, można się wiele nauczyć i zobaczyć.
Bardzo Wam polecam wypadzik na wolny dzień!
Kilka atrakcji było zamkniętych, popsutych. 
Najmniej z całego parku podobała mi się DINO restauracja, tzn bardzo niemiła, apodyktyczna i opryskliwa obsługa. Chcieliśmy sobie zjeść obiad  zostawić im troszkę pieniędzy po pandemii. Zresztą po takiej dawce emocji związanych z zabawą człowiek głodny się robi. Jednak nie jestem aż takim desperatem finansowania komuś pensji za karę! nie zamierzam pakować pieniędzy jeśli nie czuję szacunku. Myślę że niektórzy mają za mało pokory w sobie...obiad można zawsze zjeść gdzie indziej, tam gdzie obsługa jest miła.
Poszliśmy na lody, które były obok restauracji i obsługa tam była już super i lody zresztą też. 

Zapraszamy do oglądania


1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*