Spacer po parku Zamkowym w Żywcu

18:44 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej! Jeśli nie byliście jeszcze w Żywcu, to koniecznie tam się udajcie.  Jest to miasteczko, które ma wiele pięknych atrakcyjnych miejsc i zakamarków, jezioro, miasteczko, rzekę, lasy, architekturę, można by tak wymieniać. 
Zawsze na moich zdjęciach jestem tylko/ przeważnie ja, ale nikt nie wie co się dzieje tuż obok. Dużo ludzi się pyta co z naszą córcią, a no zawsze jest bliziutko. Zatem dziś troszkę również mojej Kochanej rodzinki w tle bo zawsze jesteśmy razem. Czasami na zdjęcia mamy dosłownie chwilkę ;)
 My tym razem nie pojechaliśmy nad zalew, ale postanowiliśmy pospacerować po Parku, nakarmić zwierzątka, wpaść do kawiarni. 
Małe drobne przyjemności potrafią na chwilę oderwać umysł od codzienności, doładować baterie     wśród pięknej zieleni i zwierząt. 
Chciałam pokazać Gabrysi fontannę, ale niestety na tamtą chwilę jeszcze nie działała, za to w parku było wiele dzieci i bawiły się wspólnie bardzo ładnie, aż przyjemnie się na to patrzyło.

Moja stylizacja powstała dzięki marce Orsay w całości.
Sukienkę, można również wykorzystać na imprezy okolicznościowe, buty i torebka skradły moje serce, a żakiet i jego detale można łączyć z rozmaitymi stylami, kapelusz bardzo się przydał bo słońce bardzo ostro operowało. Piękne i eleganckie buciki, takich już dawno szukałam. 


0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*