Mint dress NAKD

22:38 www.luznestyle.pl 1 Comments

 Witajcie Kochani! Nie będę się nikogo pytać czy cieszy, że lato się kończy, bo w większości znam odpowiedź. Ja mam totalny niedosyt dosłownie wszystkiego, począwszy od widoków, lotu samolotem całej otoczki pakowania się i wyjazdu na lotnisko, po mało smaczne hotelowe jedzenie na wakacjach, pyszne restauracje znajdowane przypadkowo, moje próby dogadania się z tubylcami, nocne spacery z Mężem, podróże autem po nieznanym terenie, robienie miliarda zdjęć i mogłabym tak wymieniać do jutra. Dopadł mnie braku czasu, stres i totalnie wywrócone życie, lekki dół psychiczny.
Wiecie na co miałabym ochotę? Przenieść się w czasie i zmienić wszystko na normalne życie. Pewne rzeczy oczywiście zmieniły się na lepsze, bo nie powiem, ale nie znoszę oszustw, hipokryzji i kłamstwa. Zastanawiam się czy tak zostanie? czy w końcu będziemy mogli swobodnie podróżować? Mnie lot samolotem kojarzy się z wolnością i będę to powtarzać że wciąż mi wolności brakuje. Niby wszystko można, ale wiąże się to z konsekwencjami, więc to taka iluzja, ja wolę prawdę. Moje marudzenie będzie jeszcze trwało, więc pocieszam się naszymi widokami. Nie chodzi mi absolutnie o to że u nas mi się nie podoba, chodzi mi tylko o fakt mojej decyzji i swobodnej realizacji, bo jeśli uczciwie zapierdzielasz jak wół, to też chcesz sam zadecydować gdzie wypoczniesz. To daje Ci wolny wybór a ograniczają Cię jedynie fundusze.
Uwielbiam chodzić więc kilka kilometrów w gorącu przeszłam w super sukience od NA-KD i bardzo się cieszę bo sukienka jest bardzo przewiewna i pięknie współgra z falowaniem wiatru. Kiedy inni się pocą Ty masz luzik. Piękny kolor i wygoda. Moja wakacyjna propozycja na koniec sezonu.
Sukienkę znajdziecie w NA-KD Lounge   gdzie znajdziecie zniżki sięgające nawet do -70%, a z moim rabatem macie dodatkowe 5% zniżki na hasło :luznestyle5

NA_KD

NA-KD Lounge

NA-KD LOUNGE

NA-KD

1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*