Tiulowa klasyka

12:39 www.luznestyle.pl 12 Comments


Ostatnio zakochałam się w tiulu. Szukałam dość długo takiej spódniczki. Teraz jak już ją mam to ich widzę mnóstwo ;) Często tak miewam. Początkowo trudno jest mi coś znaleźć, a później gdy już to posiadam, to nie ma problemu ze znalezieniem. 
W tym roku jesień jest piękna, słoneczna i bardzo kolorowa. Jedynie czego mi brakuje? to czasu wolnego. 
Nie ma co się dziwić, gdy pada, albo jest chłodniej, w końcu to jesień. Znam takich co ciągle marudzą jak ciepło to za ciepło jak zimno to też źle...  
Ja korzystam z ładnej pogody, ile się da.
Jako dziecko moją ulubioną porą roku była zawsze jesień. Podobały mi się kolory i szeleszczenie liści pod butami. Takie małe wspomnienia, ale bardzo przyjemne. Zbieranie kasztanów i żołędzi, jarzębiny w parku, robienie różnych kolarzy z liści i oczywiście konstruowanie ludków z żołędzi ;)  Później jak zaczęła się szkoła to jesień była najgorszą porą ;p Tak to mamy w życiu, że cały czas zmieniają się nam upodobania. Jednak nie ma co marudzić i cieszyć się w każdą porę roku, każda czymś potrafi zachwycić, a dnie wiadomo jak to w życiu bywają lepsze i gorsze.  
PODPIS
Follow on Bloglovin

12 komentarzy:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*