TWISTSHAKE ANTYKOLKOWA BUTELKA DO KARMIENIA

20:05 www.luznestyle.pl 0 Comments

Witajcie!
Ostatnio testowałyśmy szwedzką butelkę TWISTSHAKE. Jak wiadomo każde dziecko lubi inny smoczek i czasami trzeba długo szukać takiej którą malec polubi. 
Co jest fajnego w tej butelce?


Butelkę można wykorzystać dla niemowlaka ( od 2 miesiąca jednak myślę, że można i wcześniej), jak i większego dziecka są do wyboru różne pojemności. Jest wygodna w użyciu, łatwa w myciu, w zestawie posiada pojemnik na mleko w proszku. Długo utrzymuje ciepło. Jeśli przygotowuje porcje mleka w nocy to dzięki temu gadżetowi mogę dużo szybciej małą nakarmić. Nam mamą zależy zawsze na czasie i wygodzie. 
Smoczek wykonano w technologii TwistFlow czyli jest antykolkowy. Przede wszystkim smoczek jest miękki, ma wykonaną perforację, która reguluje przepływ mleka. 
Do zestawu dołączone jest sitko, dzięki któremu dokładnie wymieszamy mleczną mieszankę, lub kaszkę, bez pozostałości grudek.
Szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tej butelce, bo potrzebowałam do swojego mleka dodawać odżywkę HMF-a, dla wcześniaków. Dużo łatwiej by się rozpuszczał, a ja się wtedy tak męczyłam z mieszaniem.

Butelkę można kupić TUTAJ na hasło: luznestyle20 dostaniecie 20% zniżki.Większość butelek jest nijaka, nudna przezroczysta z nieczytelną pojemnością, co mnie irytuje. Tutaj mamy do wyboru 10 wesołych kolorów. Pojemność zaznaczona na butelce jest czytelna i wyróżniająca się na zasadzie czytelnego kontrastu.


Kolejną kwestą którą w niej uwielbiam to jej kształt. Dużo butelek zwęża się co mnie osobiście denerwuje, gdyż jest to problem, choćby z myciem. Jeśli chcemy wsypać mleko w proszku do wody, to zawsze się nam coś wysypie. Przez to, że budowa butelki jest prosta (nie zwęża się) ,nie ma problemu z myciem i wsypywaniem porcji mleka z dozownika. 
Małe proste szczegóły a mają wielkie znaczenie.

Shaker jest szczelny, więc nie ma obaw że podczas mieszania coś nam wybuchnie. 

Podsumowując:
W skrócie jest to shaker dla dzieci ;) Świetnie przemyślana rzecz, prosty pomysł ale jakże przydatny i potrzebny. Pomocny w prawidłowym rozmieszaniu modyfikowanego mleka, lub odżywki, pomocny w karmieniu dzięki mięciutkiemu smoczkowi, praktyczny w myciu dzięki prostej konstrukcji. 
Dla mnie bardzo przydatny i wartościowy gadżet.

Pozdrawiam i do następnego!

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*