To były piękne święta

18:21 www.luznestyle.pl 6 Comments

Hej Kochani!
Czas świąteczny bywa u mnie różny jedne święta są dobre inne gorsze. Wszystko zależy od rodziny, czy ktoś nie zrobi fermentu, bo i tak czasem się zdarza. W tym roku było super! Najlepsze święta w moim życiu. Czas spokoju, nastroju i wielkiego szczęścia. 
W naszym życiu pojawiła się Gabrysia, więc przeżywanie tych świąt było zupełnie inne niż te które znałam dotychczas. Pierwsze święta Gabrysi... heh jak to brzmi...Przecież każdy z nas kiedyś się urodził i był tak bardzo zależny od swoich rodziców, jednak dla mnie jest to wielkie szczęście. Dałam życie dziecku! Mojemu wymarzonemu, czasem się na nią patrzę i nie mogę uwierzyć że jest moja! Żaden prezent świąteczny nigdy nie sprawił mi tyle szczęścia, bo oczywiście cieszyłam się, ale to uczucie nie da się porównać z żadnym innym. Wcześniej była tylko radość z banałów jakimi są rzeczy, teraz to szczęście którego nie da się zmierzyć. Dostałam "gwiazdkę z nieba"! 

Przygotowania do świąt były spokojniejsze bo w skromniejszym gronie w tym roku, nie było tyle gotowania i pieczenia co zwykle. Bez ciśnienia, bez pośpiechu, bez gonienia z "wywieszonym ozorem". Szczere życzenia, miłość i spokojna atmosfera. Poczucie bezpieczeństwa. Dzidzia miała świetny nastrój, więc postanowiliśmy zrobić kilka zdjęć pamiątkowych. Moje ukochane zdjęcie to, to z moją Mamą. Osoba która była dla mnie i jest najważniejsza w życiu. Zawsze szczerze mnie kochała i zawsze mnie wspierała. Brała udział w najważniejszych wydarzeniach w moim życiu, zawsze mi pomagała , dawała mi więcej niż mogłam sobie wyobrazić.
 Dzisiaj ja jestem Mamą i patrzę jak moja Mama obdarza wielką miłością moją córeczkę. Nic w życiu nie jest ważniejsze od szczerej bezinteresowniej miłości. Ja od Mamy w życiu doznałam wiele miłości i chcę aby moje dziecko miało ten sam wzór. Miłość to poczucie bezpieczeństwa. 
Mama kiedyś powiedziała mi że gdyby mogła obdarowałaby "ciepłem" i przygarnęłaby  każde potrzebujące dziecko, a wierzcie mi że pomogła wielu ludziom. Zawsze gdy ktoś ma problem i zawoła Ją o pomoc, może oczekiwać że ją dostanie. Czasem nie rozumiałam kiedy ktoś Ją zawodził i ranił, a ona dawała setną szansę. Zdarzały się takie osoby, które za obdarowaną pomoc nie podziękowały... Teraz już rozumiem że bycie"Matką" to oddanie, cierpliwość, ogrom miłości i empatii. W tej czystej jak anioł i delikatnej jak porcelana Kobiecie drzemie ogromna siła miłości, czułości i lojalności. Nawet widać gdy bierze Gabi na ręce, jak dziecko dobrze się czuje u Babci w ramionach. Uśmiecha się i wycisza. Czuje aurę i to że jest kochana. Dziecka nie da się oszukać!
Chciałabym żeby każda babcia, każda mama były tak dobre jak moja! Świat byłby piękniejszy! Wiem, że nie każdą kobietę jest stać na "uczucia" w stosunku do swoich i cudzych dzieci. Jednak świata nie da się zmienić, a wielka szkoda... 

Mamo dziękuję, że jesteś i że zawsze mogę na Ciebie liczyć! :* 

Mam nadzieje, że Wasze święta były tak radosne i miłe jak moje ;) Jeszcze raz Wesołych Świąt!


 
 
6 komentarzy:

 1. Cudowne zdjecia i wpis. Sliczna masz corunie, Mayu! Gratuluje! Oczka sliczne ma jak Twoje. Rzeczywiscie te swieta byly wyjatkowe, to Gabrysia wniosla w nie te wyjatkowosc i ogromna radosc!! Jeszcz raz gratuluje, przesylam Ci swiateczne zyczenia i zycze, aby Twoja coreczka, Mayu zdrowo sie chowala !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za te słowa Elu :* Dla Ciebie również dużo zdrówka :*

   Usuń
 2. Cudowne zdjęcia. Zachwycałam się już niki na fb. U mnie tez bylo spokojniej. Wigilia byla u sióstr wiec większość obowiązków na nią spadła

  OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*