Szara dama

17:53 www.luznestyle.pl 6 Comments

Hej Ludziska!
Witam w 2017 roku!! Uff jak się cieszę że jesteśmy już w nowym roku.
Nie robię żadnych postanowień noworocznych, bo robię postanowienia na bieżąco. Zawsze w miarę fizycznych i życiowych możliwości je realizuje.  Tak na prawdę nie mamy na nic wpływu, możemy coś planować, a tu los nam zupełnie inaczej nakreśli scenariusz. Życie już mnie nauczyło, żeby planować i realizować wszystko krótkoterminowo. Jedyne na co mamy wpływ w życiu to na bycie konsekwentnymi w działaniu. Jeśli potrafimy być sumienni i zorganizowani to już połowa sukcesu. Jeśli zaczniemy od dzisiaj i skupimy się na teraźniejszości, to będziemy mogli to wdrożyć jutro i w kolejne dni, tak właśnie pomalutku zrealizujemy swój cel.
Bez sensu jest planowanie, że coś zrobię w tym roku. Rok się kończy i reasumując nic się nie zrealizowało z planów. Dla mnie to nie ma sensu, sami się ośmieszamy...
Jeśli coś chcę to mogę! i tego się trzymam, ale nie mimo wszystko i nie po trupach ;)
Pokora, pokora i jeszcze raz pokora! Tego nam trzeba, jak nie ma pokory to życie nas skopie i wykręci jak zwykłą szmatę.
Widziałam już takich którzy pokory nie mieli i marnie skończyli... Fajnie uczyć się na czyichś błędach?? Niestety tak..
Tyle z mojego dzisiejszego ględzenia.
Cześć!

6 komentarzy:

 1. Pieknie Ci w szarosciach, wygladsz cudownie. Blyszczysz niczym gwiazda. Urodzenie coreczki dodalo Ci jeszcze wiecej uroku, blasku i niespotykanego piekna! Z ta pokora masz calkowita racje...Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze duzo szczescia i milosci w Nowym Roku! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, mam w szafie ten sam płaszcz, a zupełnie o nim zapomniałam :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dosadnie napisane, ale w sumie taka prawda. Jak zawsze super wygladasz, calusy dla Gabrysi :D :*

  OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*