zoo w chorzowie

22:00 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej Kochani! Dzisiaj kilka zdjęć z ZOO w Chorzowie. 
Jest to dla mnie szczególne miejsce, gdyż jako dziecko często jeździliśmy z moimi kochanymi Rodzicami i Siostrą do całego kompleksu. Zawsze od małego kochałam zwierzęta, miałam atlasy zwierząt, fascynowały mnie różne gatunki. 
 Pamiętam z Chorzowa również planetarium, wszystkie karuzele, które odwiedzałam z Tatą, Zoo było moim hitem!
Nie mogłam się doczekać kiedy i ja pokarzę mojej Córci to miejsce!
Byłam bardzo podekscytowana wizytą, bo w pamięci miałam swoje wspomnienia. 
Jako dziecko wszystko widzi się bardziej, mocniej, więcej.
Teraz czułam się dziwnie, bo nie było ze mną Taty, który chodził ze mną na barana, jedliśmy zapiekanki i frytki, popcorn ;)
Tym razem byliśmy my, czyli moja rodzina. Pojechaliśmy na parking płatny przy wyjeździe 7zł, ale za to wejście do było bardzo blisko. Weszliśmy bramą boczną, panie przy kasie były bardzo opryskliwe (jak to przeważnie się o  śląsku mówi, a szkoda bo znam ślązaków jako fajnych ludzi). Mapka Zoo kosztuje 1zł co dla mnie jest oczywiste, bo utrzymanie całego kompleksu kosztuje. 
Zwiedzając alejki jedne zwierzątka były innych nie było. Najbardziej mnie zdołowała wiadomość, że hipciu nie żyje! Nie było żadnego hipopotama, za moich czasów pływały najpierw 2 a potem urodził się mały hipcio, a teraz basen opustoszał ;( Miał 55 lat!
Jednak spacerując tak teraz z moją własną rodziną też mi się podobało, byłam podekscytowana każdym napotkanym gatunkiem. Troszkę się pozmieniało, w pozytywną stronę. Zwierzęta miały więcej miejsca niż kiedyś.
Zapraszam Was do oglądania niektórych z wielu tam widzianych. 

Moje dziecko było zachwycone wycieczką! Oglądnęliśmy 95% zwierzaków, więc rozpiera mnie duma, że te małe nóżki przeszły tyle i że była taka grzeczna! 

Polecam to miejsce dla rodzin, poza tym widziałam że coś tam remontują, budują więc będzie jeszcze bardziej super!


0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*