Sesja rodzinna dla sklepu internetowego Magia Zakupów

12:51 www.luznestyle.pl 0 Comments

Witajcie!
Dzisiaj post modowy z sesji setu koszulek dla rodzinki ze sklepu MAGIA ZAKUPÓW całej naszej trójcy ;) Powiem Wam, że wcale nie tak łatwo jest zorganizować i zrobić samemu sesję zdjęciową zwłaszcza z 2,5 rocznym dzieckiem. Trzeba wszystko rozplanować wcześniej. Dziecko to istota samodzielna i nie koniecznie współpracująca, mająca gorsze i lepsze dni ;) Niewątpliwie jest to doświadczenie dla naszej rodziny. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że sesję zorganizowaliśmy i zrobiliśmy w całości sami.
Nawet jeśli wszystko technicznie przygotujesz, nie masz gwarancji że sesja się uda. Jest wiele względów które decydują o trudnościach fotografowania ludzi, nawet jako operator sprzętu. Głównym jest zasada im więcej ludzi tym trudniej.
Zupełnie co innego jeśli mamy do czynienia z reportażem, a zupełnie inaczej gdy w grę wchodzą zdjęcia studyjne, pokazujące produkt do sprzedaży, bardziej pozowane. 
Zupełnie inaczej fotografuje się ludzi których się nie zna, zupełnie inaczej tych których znasz najlepiej. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ciężko jest również współgrać miny żeby wyglądały dobrze na ujęciach, wykonując fotki samodzielnie.  
 Trzeba znaleźć odpowiednie proporcje osób fotografowanych, w naszym przypadku dysproporcje wzrostu są gigantyczne Mąż ma prawie 190cm, ja nie całe 160cm, a Gabi to już w ogóle paproszek. Musieliśmy coś wymyślić gdyż początkowo wyglądało to żałośnie ;P
Zdecydowaliśmy się na szafkę, na której będzie siadać i stać Gabi. Ja na buty na obcasie żeby zachować proporcje, w stosunku do najwyższego Mojego Skarbu, bo przecież ciężko byłoby mu się schylać i pozycja garbienia wyglądałaby bez sensu. 
Następnie należało odnaleźć odpowiednią odległość,  między nami a sprzętem ustawanie kadru niby taka prosta sprawa, a jednak nie do końca? Logistyka moi Państwo zwłaszcza w przypadku robienia sobie zdjęć SAMEMU ;)

Tak jak pisałam wcześniej ważne żeby wcześniej mieć już wszytko przygotowane pod kątem technicznym, dopiero później przystępujemy do pracy w zespole. Dziecko szybko się nudzi, więc fajnie jest mieć przy sobie kilka rzeczy którymi będziemy próbowali je zająć, żeby nie marudziło. Fajnie puścić muzykę, mieć jakąś przegryzkę, zabawkę, spróbować się rozluźnić i wygłupiać ;) Tak to dzieci lubią (tu akurat moje doświadczenie przy pracy zdjęciowej z dziećmi się przydało).


Trochę mistrzostwo że nam się to udało wycisnąć dobre ujęcia z dzieckiem, które wciąż ma "sprawy do załatwienia" i ciężko jest mu wytłumaczyć żeby tu popatrzyło albo stało na chwilkę w bez ruchu- przy okazji koordynując robienie zdjęć ;) 
Przecież ważne jest jak staniemy i co pokarzemy, bo tu chodzi o napisy na koszulkach, więc jest to ogromne wyzwanie!
Ja osobiście jestem dumna z naszych zdjęć! Jest to nie tylko ciężka praca, fajna zabawa, to doświadczenie i pamiątka dla nas wszystkich.

Świetne jest to, że ktoś wpadł na pomysł aby robić takie rodzinne sety ubrań! Jestem ich wielką fanką, bo uważam że Rodzina to najlepszy zespół jaki może się przytrafić człowiekowi, dla niej wszytko się robi, dba się o nią, strzeże i ją kocha nad życie! Taki element garderoby fantastycznie podkreśla taką domową solidarność RODZINNĄ!
Jeśli zapytacie mnie same koszulki to jakościowo są super były już prane kilkukrotnie, nic się nie sprało, materiał jest gruby, nie prześwitujący. Tak na marginesie, macie tak, że jak założycie coś białego, to natychmiast znajdują się na tych rzeczach plamy? Ja mam tak zawsze!

Super koszulki rodzinne znajdziecie TUTAJ
Mam nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do działania, tak na prawdę możesz wszytko! tylko musisz chcieć i to zrealizować ;)
Trzymajcie się ciepło Kochani :*

Zakaz kopiowania i wykorzystywania zdjęć!

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*