Park Zamkowy w Żywcu

18:50 www.luznestyle.pl 1 Comments

Siema!
Jak piękny potrafi być dzień? Najpiękniejszy to taki, który daje nam pozytywne emocje i potrafimy go wykorzystać jak najlepiej, w miarę możliwości. 
Nasz wypad do parku zamkowego w Żywcu, uważam za pełen magii. Jest to jedno z ładniejszych miejsc na szybkie wypady. 
Mieliśmy pogodę w kratkę, było i słoneczko i zerwanie chmury. Jednak ja uwielbiam takie sytuacje, bo jest to wielka przygoda. Uważam że pogoda jest zawsze, grunt że jesteśmy wszyscy razem! Nam nie wszystko udało się zwiedzić, ale jak napisałam, na wypad dla nas to miejsce jest super i na pewno do niego wrócimy.  Otoczenie jest pełne magii. 
Znajdziemy tu piękny park, place zabaw dla dzieci, fontanny, kwiaty, stawiki, źródełka i mini zoo! Czego chcieć więcej? Jeszcze została część muzeum zamkowego i parku miniatur, które jeszcze musimy dokładniej zwiedzić ;)
Tym razem skupiliśmy się na przyrodzie i pięknym zagospodarowanym otoczeniu.
Jeśli planujecie gdzieś wyskoczyć bo akurat macie wolny dzień, to bardzo polecam to miejsce jeśli mieszkacie nie daleko Żywca.

Sukienka, kurtka i torebka z Orsay 

Zapraszam Was do oglądania zdjęć 😘💕

1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*