Wiosenna sukienka w kwiaty by Orsay

21:43 www.luznestyle.pl 4 Comments

Hej Kochani! 
Zachowanie optymizmu od jakiegoś czasu wychodzi mi bardzo trudno. Miewam takie dni, że jestem pełna energii, nic nie dociera do mnie tak dogłębnie, mam na sobie jakąś silną tarczę. Przychodzi inny dzień leżę i kwiczę... wszystko mnie drażni, każdy tekst przeczytany, każda niesprawiedliwość, kłamstwo, hipokryzja...  Czasami nie rozumiem ciszy, czasem zastanawiam się, czy nie krzyczę zbyt głośno?
Wydaje mi się że coś mi umknęło, coś mnie wyprzedziło a ja wciąż stoję w miejscu.
Niby nic się nie wydarzyło, a stało się aż tyle!
Wszyło szydło z worka, kto jest kim, co już przewidziałam na początku.
Wiele nieprzyjemnych myśli wgryza mi się w umysł i nie potrafię ogarnąć sprzecznych intencji ludzi.
Z jednej strony widać niesamowitą organizację, pomoc z drugiej totalną ignorancję nieświadomość i podział. 
Moim marzeniem jest spokój! Tego mi potrzeba, jakiegoś wehikułu czasu, jakiegoś "proszku fiuu", teleportacji, które pomogły by mi się oderwać i osiągnąć równowagę tą psychiczną. 
Wakacje......ech

Moja stylizacja cała jest od Orsay, takie westchnienie do wakacji, do lepszej przyszłości.
Śliczna sukienka w kwiaty, tak ten kolor daje zdecydowanie poczucie optymizmu piękny fason i tekstura. Ogromny kapelusz, który obecnie cudownie mnie chroni przed słońcem po zabiegu plazmą azotową, piękna torebka którą jeśli nadarzy się okazja zabieram na wakacje, jest bardzo oryginalna!!! Śliczne delikatne buciki z delikatnym małym obcasem.   


4 komentarze:

  1. Sukienka i cały zestaw bardzo mi się podoba, a najbardziej kociak 😻 Też mam dość tego wszystkiego, za dużo się uzbierało tych emocji. Trzymaj się zdrowo 💖❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Po prostu przepiękna jest ta sukienka! Ja niedługo mam wesele szwagierki, więc szukałam sukienki dla siebie, a ta jest BOSKA!

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudownie wyglądasz, prześliczne zdjęcia - napatrzeć się nie mogę. :) <3

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*