Ustroń wypadzik

14:02 www.luznestyle.pl 2 Comments

Ustroń to miejsce, które uwielbiam i ukocham od lat. Uwielbiam tą zieleń, różnorodność drzew, o każdej porze roku góry wyglądają obłędnie!
Kiedy decydujemy, że tam właśnie się wybieramy -nigdy nie zważamy na pogodę. W górach pogoda zawsze jest! Każda ukazuje inny klimat miejsca- Zachwyca. Staram się wracać tu kilka razy w roku, albo chociaż raz! Samo miasteczko, uzdrowiska i zagospodarowanie, porządek to to co lubię!
Kolejna sprawa to sama trasa kręto i zielono, pachnie olejkami eterycznymi produkowanymi przez drzewa!
Pierwsze odwiedziliśmy leśny park niespodzianek. Dodam że to była nasza pierwsza wycieczka po narodowej kwarantannie w góry. Ja- jak zwykle stres, jak to będzie wyglądać, ale zazwyczaj strach ma tylko wielkie oczy.
Jedyne co mnie bardzo wkurzyło, to fakt że przez ten czas kiedy Park był zamknięty, grasowali rabusie i dosłownie pokradli wiele rzeczy, nie działały karuzele, ktoś ukradł dinozaury!
Na prawdę dziwię się że Polacy mając już sporo, bo biedni szczególnie nie jesteśmy jako kraj co widać po autach, domach, wymiecionych drogich artykułach w sklepach. Ktoś ma czelność kraść!
Kiedy byliśmy na Teneryfie ostrzegano nas przed rabusiami, ale uwierzcie mi nikt tam nie grasował, a ja tak się bałam. Na wakacjach w kurorcie światowego wypoczynku nikomu z moich znajomych nic się nie przydarzyło, a nasi rodacy tu swój kraj okradają- paskudni złodzieje!
Ten fakt bardzo mnie zniesmaczył i szczerze współczuję organizatorom Parku strat!
Zwierzęta w parku są cudowne, uwielbiam, przebywać w takich miejscach, byłam już w wielu, ale jeśli chodzi o zwierzęta, to zawsze mnie to cieszy, w każdym miejscu na świecie!
Zawsze patrzę na warunki jakie są zapewnianie zwierzakom, tu wiele mi się podoba ale wiele nie, co oczywiście wiąże się z moimi przekonaniami wolności i swobody. Każdy ma inne granice.

Pierwszy raz w życiu odważyłam się karmić sarny, kocham te zwierzęta od dziecka więc zrobiło to na mnie ogromne wrażenie! Zawsze staram się tylko obserwować nie przeszkadzać, ale gdy zobaczyłam jak jedna sama patrząc mi w oczy podchodzi, poczułam się w potrzebie, wyrwałam worek mężowi z ręki  i nakarmienia ją. Widząc to przyszły inne, jeśli ktoś kocha zwierzęta to polecam!
Następnie udaliśmy się na Równicę do Skibówki napawać się cudnym widokiem i czystym powietrzem. a następnie poszliśmy na pyszny obiad!
Jeśli lubicie Ustroń to witam w klubie 😊 jeśli tam jeszcze nie byliście to serdecznie Polecamy! 

 2 komentarze:

  1. Bardzo bym chciał odwiedzić to miejsce,ale póki co muszę się wstrzymać. Zwierzęta są cudne i bezinteresowne,nie to co ludzie. A Polacy wszędzie przynoszą wstyd a już najbardziej zagranicą 😪 ten skradziony dinozaur brzmi śmiesznie,ale to przykre. Pozdrawiam 🙂

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To były dwa skradzione, widać było tylko ubite kawałki stóp. Przykre i wstyd...Powiem szczerze że miałam większe mniemanie o naszych rodakach, bo w każdym kraju znajdzie się czarna owca. Czasem pewnych rzeczy jest za dużo

      Usuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*