Ecosusi ręcznie robione buty

18:23 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej! Uwielbiam wszystkie odcienie beżów i brązów, stylizacja beż/carmel z nowymi i bardzo wygodnymi butami od Ecosusi. Ostatnio zrobiło się zimno i wyższe buty teraz to konieczność, ja bardzo marznę. Nie cierpię zimna! Buty są wykonane ręcznie ze skóry wegańskiej, wkładka: skóra z mikrofibry, zapięcie na zamek z boku, sznurowanie z przodu, o ma około 5,5 cm, wysokość cholewki: 20 cm Idealne na tą pogodę!

Buty znajdziecie na stronie na hasło luznestyle20 dostaniecie RABAT -20%!!!

https://www.ecosusi.com/collections/shoes/products/vintage-lace-up-knee-boots?sca_ref=328057.EjogOIl2Jj

 Najbardziej mnie dołuje stanie w kilometrowej kolejce w przedszkolu po dziecko i marznięcie, a co jak będzie -15stopni?a kogo to obchodzi, czyjeś zasady są ważniejsze niż zdrowie ludzkie....co to za czasy nastały ja się pytam? Dzieci uczą się zdalnie z rodzicami...? a rodzicie nie są wpuszczani na teren placówki. Dzieciom knebluje się usta i wciska propagandę że to dla ich dobra, dla naszego dobra! Dokąd my zmierzamy??Jakie zachowania społeczne jeszcze się zmienią? cywile zachowują się bardziej policyjnie i niż sama policja! Gdzie są granice manipulacji, eskalacji, skłócania i wytrzymałości? Gdzie się podziała serdeczność, empatia i własny rozum, troska o człowieka jego życie, otwartość społeczna? Pamiętasz jak kiedyś domy i mieszkania były otwarte i sąsiedzi się odwiedzali bez zapowiedzi? 

Niby trzeba być elastycznym...ja nie potrafię. Staram się i widzę, widzę to wyobcowanie w ludziach, obojętność w oczach i przykro mi bo człowiek to istota stadna i potrzebująca siebie nawzajem!  Podzielony naród z ludźmi, których kochasz, ale teraz rozmawiasz z nimi tylko przez Messengera, mailowo czy przez telefon...

Wszędzie tyle domów, tyle mieszkań w nich żyją ludzie w kłamstwie i w obłudzie... i to w każdym mieście


0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*