Bagatelle pomysł na prezent walentynkowy

18:54 www.luznestyle.pl 1 Comments

 Hej Kochani!

Poczucie własnej wartości jest bardzo ważne, nie istotne jest ile masz lat, ile ważysz, jaka jesteś wysoka, jaki typ urody posiadasz. Ważne jest żeby czuć się dobrze we własnej skórze. Ogromny wpływ na naszą własną samoocenę ma otoczenie w jakim się znajdujemy. Ba czasem społeczeństwo bezsensownie narzuca nam pewne kanony!

Warto jest czasem stanąć z boku i chłodnym okiem na siebie spojrzeć, warto też zastanowić się nad słowami jakie do nas padają zewnątrz. Jeśli otaczasz się ludźmi, którzy wciąż Ci wytykają Twoje niedoskonałości, to warto zmienić otoczenie! 

Podczas wielu rozmów z kobietami, wiem jak ogromny wpływ na nie mają mężczyźni, jak okrutnie potrafią podcinać skrzydła, obniżyć własną wartość, tłamsić i zabraniać. Jako kobieta/CZŁOWIEK wolny mówię dość! 

Ty decydujesz o swoim ciele, życiu i o tym co mówisz! Nie podoba mi się i nigdy nie będzie podobało że jakiś mężczyzna będzie decydował o moim ciele, albo o moich wyborach! a już kompletnie nie rozumiem że twój organizm ma być własnością jakiegoś obcego faceta!

Mam nadzieję że te czasy dadzą nam moc żeby wyjść z cienia, żeby móc być równą, nie wyśmiewaną bo jesteś kobietą to mniej zarabiasz, jesteś głupsza- bo nie masz zmysłu technicznego, bo to, bo tamto...a z czego to wynika? Kto z nas zrobił gorsze organizmy? nie my same paliłyśmy się na stosach, nie my same miałyśmy zakazy głosowań i uczestnictwa w różnych ważnych sprawach!

Kobieta to nie tylko coś co dobrze wygląda i ładnie pachnie, to ma mózg i czuje, zna swoją wartość!

Gdyby nie my nie byłoby życia! a to życie to wszystko na czym opiera się świat! My jesteśmy siłą świata!

Żeby nie było, uwielbiam płeć męską, podziwiam, zachwycam się nią! Jednak tylko wtedy gdy czuję się równa, szanowana, bezpieczna, że wiem że moje zdanie się liczy.

Związek partnerski Kochani! to jest piękny związek, sama go doświadczam 20 lat. Nie potrzebujemy tak na prawdę obrączek, hucznych weselisk na które nie zawsze mamy ochotę bo społeczność napiera! Podziały i tu właśnie jest cały problem. Kobieta i Mężczyzna to jeden organ! Jeśli ktoś nas dzieli na wstępie to nigdy nie będzie dobrze, wciąż będziemy się porównywać! Ważne kroki podejmujemy wspólnie bez presji płciowej, siłowej, lub parcia bo ma tak być. Mimo małżeństwa jesteśmy też pojedynczymi osobami i każdy z nas jest WOLNY, może robić co chcę. Tak czy inaczej gdy wolności będzie brakować drugiej osobie to będzie kombinować na boku bo się dusi! Warto rozmawiać o ważnych sprawach, bo kobiety mają głos i prawo do wolnego wyboru!

Największą potrzebą każdego człowieka jest szacunek i zrozumienie ponad wszelkimi podziałami.
Jeśli lubicie piękną bieliznę to zapraszam Was do sklepu internetowego https://www.bagatelle.sklep.pl/ Dla poprawy własnego samopoczucia, bądź na prezent dla bliskiej osoby. 
Sklep jest Polski więc zachęcam do wspierania Polskich Marek, zwłaszcza przy tej bezsensowej blokadzie!
 Jeśli potrzebujecie pomocy z doborem rozmiarów to możecie zadzwonić, bądź napisać do sklepu przez społecznościówki a Pani brafitterka pomoże Wam dobrać rozmiar. Jestem posiadaczką 2 różnych kompletów tej Marki i jestem zachwycona jakością, detalami i wygodą. Wszystko jest kupowane przez internet i to strzały w 10! Jeśli macie niestandardowe wymiary to też nie problem, w ofercie jest nie bielizna, ale piżamki, akcesoria i kostiumy kąpielowe (dostępne przez cały rok).

Trzymajcie się Kochane Kobietki!

1 komentarz:

  1. Pięknie to napisałaś, popieram, uznaję tylko związki partnerskie. Bielizna i zdjęcia cudne, uwielbiam taką bieliznę nawet dla samej siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*