Elegancja kontra sportowo Femmeluxe

14:07 www.luznestyle.pl 0 Comments

 Hej Kochani!

Ostatnio nie mamy gdzie wychodzić elegancko ubrani? Nie wiem sama jak się do tego ustosunkować, bo mam na to wszystko mój własny pogląd ;) Jednak elegancie i ładne rzeczy to coś co wprost uwielbiam. Patrzę na detale, jak w przypadku tej bluzki, urzekły mnie perełkowe guziczki i bufiaste ramiona, dzięki temu fajnie prezentuje się cała sylwetka. Guziczki są na rękawach oraz plecach. Bluzka posiada bardzo ciekowy wzór, jest półprzezroczysta.

Jeśli muszę wybrać pomiędzy elegancją, a wygodą to mam wielki dylemat. W obecnej rzeczywistości jednak wybieram wygodę ;) Dres zawsze dobrze się sprawdza. Komplet który mam na sobie ma bardzo fajną i elegancką formę. Spokojnie można go użyć do butów na obcasie, ja jednak wybrałam wersję całkiem sportową z obuwiem sportowym na wyjście spacerowe. Spodnie mają ściągacze na nogawkach. Bluza ma ściągacz i można ją sobie krócej podwinąć, jeśli macie łady brzuszek i chcecie go wyeksponować.  

Tą elegancką bluzkę i komplet dresowy dostaniecie na stronie Femmeluxe.co.uk

Która wersja bardziej Wam pasuje? elegancko czy sportowo?


0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*