Rihoas mój wybór

21:47 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej Kochani! Jak ja dawno nic nie wrzucałam tak od siebie, ale jakoś mi nie po drodze. W sumie chciałabym tyle napisać, tak od serca, jak w pamiętniku... ale wiem że wiele ludzi ocenia innych a szczerość i prawda w tym dziwacznym świecie, to zapalnik do wyśmiewania. Czasami zastanawiam się dlaczego niektórzy pewne rzeczy mogą mówić bezkarnie a inni są blokowani za nic...bo nie. Marzę o równości takiej sprawiedliwej choć i tak jest to zapewne dla pewnych typów dziwactwo.  

Cóż nie będę już filozofować, chyba że lubicie czytać moje spostrzeżenia życiowe i analizy...

Ostatnio pisałam o sklepie internetowym i rzeczach które mi się spodobały ze sklepu Rihoas i mogę Wam pokazać co od nich zamówiłam!

Bardzo mi się podobają obie rzeczy. Połączenie wygody i elegancji, jak Wam się podoba?

 🌸Bluzka w stylu klasycznym ma przepiękny kolor i te guziczki, które wyglądają bardzo elegancko, dosłownie jak z jakiegoś dobrego filmu. Moje wybory to zawsze detale, kolory  tekstury.

🌸Spodnie prążkowane śmietankowego koloru, bardzo mięciutkie, i wygodne. Jedyne co może być w moim przypadku w nich minusem to to że są bardzo długie. Ja jestem bardzo niska :) Ale wiecie że na to też są sposoby :) 

Szczerze jestem bardzo zadowolona, takie połączenie sobie wymyśliłam i jestem z niego bardzo zadowolona, materiały są bardzo dobrej jakości. 

Rihoas
0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*