7or9 golden sparkling

19:09 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej! 
Jak już dawno nie było nic modowego na moim blogu, ale cóż miałam zupełnie inne obowiązki a blogowanie poszło w odstawkę.  W sumie w większości czasu absorbuje mnie Instagram, jednak coraz mniej podoba mi się przebywanie tam. Mam nadzieje że ktoś wymyśli coś innego bardziej wartościowego... jakoś zatraciły się tam wartości sprzed lat.

Stylizacja z moimi najnowszymi butami na obcasie, są buty od 7or9  Pięknie się prezentują na nodze, uwielbiam brokat. Najbardziej jednak lubię to, że buty są niesamowicie wygodne. Zastosowano od czubka buta antybakteryjną piankę Air Touch stosowaną w butach sportowych.  
Wykorzystano system napowietrzania przypominający plaster miodu pomagający utrzymać odświeżające i czyste wnętrze przy każdym użyciu. 
Buty nie tylko pięknie wyglądają ale można w nich przetańczyć całą noc! Pięknie się prezentują z każdej strony, nawet niesamowicie wygląda sama podeszwa.  

7or9 golden sparkling

7or9 golden sparkling 

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*