Małe rzeczy a cieszą Gadżet do robienia koków

21:02 www.luznestyle.pl 3 Comments

Hej Kochani! 
Często nie mam czasu na upięcie włosów. Wiadomo, że szybko związujemy włosy w kucyk. Jednak to rozwiązanie bywa nudne. Szukam gadżetów które ułatwią mi życie, a dodatkowo w błyskawiczny sposób sprawią, że mój wizerunek odmieni się i nie będzie już taki sam. Gadżet do robienia koków to idealne rozwiązanie na urozmaicenie codziennej fryzury. Dosłownie w 1,5 minuty ze zwykłego kucyka uzyskujemy śliczny i równy koczek, bądź bardziej urozmaiconą formę kucyka. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

Generalnie skupiłam się na koku, gdyż jest to bardzo elegancka forma fryzury. Uwielbiam w tym gadżecie to, że nie trzeba używać wsuwek do włosów za którymi nie przepadam (zawsze wyrywam włosy z cebulkami, co doprowadza mnie do furii).Tutaj wytwornie to wygląda i gładko idzie, ale co najważniejsze SZYBKO i sprawnie!  Nie mamy uczucia wyrwanych cebulek ani jeden włosek nam gadżet nie wyrwie.
 Zawsze podobały mi się takie duże koczki na głowie, umiem wykonać coś podobnego gumkami (i znowu efekt powyrywanych włosów), ale nie wygląda to tak wytwornie jak ten kok ;)  

Dodatkowym elementem urozmaicającym fryzurę jest dekoracyjna wsuwka. Koczek wygląda równie imponująco zarówno z boku jak i przy wysokim upięciu. 
W kilku słowach mogę napisać że jest to świetny gadżet, solidnie wykonany i nie wyrywający włosów. POLECAM!


Wszystkie drobiazgi możecie dostać na stronie http://www.ladyqueen.com/
Gadżet do koka: TUTAJ
Wsuwka nożyczki: TUTAJ
Pierścionek: TUTAJ

Serdecznie pozdrawiam Maria :* 

3 komentarze:

  1. Jestem w posiadaniu takiego gadżetu do upinania włosów, jednak nie sięgam po niego zbyt często. Faktycznie takie upięcie jest bardzo eleganckie :)

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*