paleta Glazel

17:57 www.luznestyle.pl 2 Comments

Witajcie! Tym razem chciałam Wam pokazać moją nową paletkę, którą mogłam przetestować dzięki firmie GLAZEL . 
Kiedy do mnie dotarła po otworzeniu paczki, bardzo mnie zaskoczyło opakowanie, na którym widniał piękny grawer z ładną czcionką i moim imieniem. Pierwszy raz się spotkałam z takim indywidualnym podejściem kosmetyku kolorowego do klienta. Zazwyczaj palety są tylko czarne z wytłoczeniem firmowym, albo mają różne kolorowe opakowania. ;) W tym przypadku marka GLAZEL wychodzi na przeciw konkurencji "Paleta na wyłączność special for me!", rewelacyjny pomysł i świetna kompozycja. Na spodzie paletki umieszczono numeracje -oznaczenia kolorystyczne, również wytłoczone.
 Po otwarciu kolory jakie zobaczyłam, całkowicie mnie oczarowały. Zdecydowanie moja kolorystyka. Cienie są perłowe, bardzo dobrze napigmentowane, moim ulubieńcem stał się cień SK1. Wykorzystuje go nie tylko na powieki, ale również na rozświetlenie kości policzkowych i delikatne zaakcentowanie linii ust. Można nią wykonać piękny smoky eyes. Próbki kolorystyczne możecie oglądnąć niżej. 
Cieniami bardzo dobrze się pracuje, świetnie się je rozcierają, łączą i ładnie wyglądają na oczach. Zresztą nawet usłyszałam kilka komplementów pod adresem moich makijaży wykonanych dzięki tej paletce. 
Nie uczulają, nie czuć ich na oczach. Polecam zapoznanie się z kolorystyką na stronie producenta glazel.pl , zresztą nie tylko mają piękne cienie ale oferta jest tak bogata i zachęcająca do zakupu. 


Co powiecie podoba się Wam? Macie, lubicie?
Pozdrawiam! 

2 komentarze:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*