Laveress zestaw wzmiacianjąco-odbudowujący do skóry głowy i włosów

14:10 www.luznestyle.pl 1 Comments

 Hej Kochani!

Nigdy nie przypuszczałam, że kosmetyki będą szarpały tak moimi emocjami i odczuciami...
Stosowałam je już kilka miesięcy od kwietnia, pora na szczerą opinię. Do tej pory nadal sama nie potrafię ich jednoznacznie określić... konflikt myśli 
💛Zestaw LAVRESS używałam zawsze razem jako rozwiązanie systemowe czyli: -wcierka, masażer rewitalizujący, szampon, odżywka. Nie mieszałam kosmetyków z innymi oprócz naturalnych olejów roślinnych, które dodawałam do odżywki. 

Wszystkie kosmetyki ładnie pachną, mają dobry skład.

Wcierka-  bardzo dobrze i wygodnie się ją aplikuje, stosowałam na sucho/wilgotno i na mokro. Zawsze min. 3 razy w tygodniu (bez utraty świeżości), jednak na 4 dzień aplikacji, trzeba już myć głowę bo zostaje na niej odczuwalny lekko klejący preparat co jest zrozumiałe. Nic nie uczula, nie swędzi, wręcz koi i poprawia kondycję skóry. Wcierka jest świetna. Uważam że warto ją używać systematycznie, bo przyczynia się do zagęszczania włosów i szybszego porostu na czym mi bardzo zależy.
Szampon wzmacniająco – odbudowujący -do włosów wypadających. Tu mam skrajne uczucia, konflikt i emocje! Z jednej strony szampon jest świetny bo cudownie oczyszcza skórę głowy, nie mam łupieżu, nic nie swędzi, brak pryszczyków z surowicą, a w moim przypadku szamponów tylko 3 mnie nie uczulają za co wielki plus. Włosy długo się nie przetłuszczają, udało przedłużyć ich nie mycie do 1 raza w tygodniu. Jednak... koszmarnie otwiera łuski włosa i to właśnie tam gdzie mam zniszczone i uszkodzone pasma, co z kolei u mnie powoduje totalny kołtun. W przypadku włosów spalonych i wciąż jeszcze odpadających to totalny stres. Próbowałam metodą OMO, następnie odżywka Lavress plus olej, potem znowu odżywka- jednak nadal szampon jest za mocny, nawet po rozcieńczeniu wodą. Niestety tych pasm nie mogłam pominąć bo były bardzo wysoko nasady iw wciąż kruszące się.
Odżywka – nawilżająca i nadająca blask- do wysokoporowatych włosów niestety jest za słaba. Nawet po zostawieniu odżywki na dłużej, lub z czepkiem, ciężko rozczesać kołtuny na mokro lub wilgotno. W technice OMO również.

🌸Mój sposób z produktami od kwietnia był taki:
Wcierka-Odżywka z olejem-szampon-odżywka. Czasami Wcierka-Odżywka -szampon-odżywka

Suszenie musi być prawie do sucha. Jedyne co sobie radziło z rozczesaniem dreda to szczotka ceramiczna, która pomogła w domknięciu łusek włosa.
Rozczesywanie zajmuje sporo czasu. Mogłabym się wspomóc olejkami do rozczesywania, ale to już nie byłaby ocena 100% wiarygodna tego zestawu.
Sam efekt po długim suszeniu jest bardzo dobry, a nawet pięknie włosy wyglądają i tu znowu pojawiają się skrajne emocje i zachwyt! Włosy są sypkie, miękkie, nie plątają się, są grube i długo nie trzeba ich myć! Jednak myk polega na porządnym domknięciu łusek❤️❤️😊

Sam efekt myślę jest świetny, bo włosy faktycznie śmignęły a mi bardzo wolno rosną. W międzyczasie w czerwcu podcięłam sporo końcówki. Więc brawo !

👉Myślę że Marka mogłaby pomyśleć nad jakimś olejkiem/jedwabiem, który ułatwiłby życie wysokoporowatym włosom przy samej stylizacji. Lub bardziej skoncentrowaną maską dla ciężkich przypadków jak mój.

Każde włosy są inne i mają inne potrzeby. W przypadku grubych włosów z tendencją do puszenia, wysokoporowatych, sklejających się, łamiących, plątających się- produkty sprawdzają się ale faktycznie do oczyszczania, odżywienia skóry i tu chwała im za to. Jednak przy stylizacji i rozczesywaniu słabo, bo podczas próby rozczesania sporo ich można powyrywać. 
Z drugiej zaś strony jestem zachwycona że włosy tak szybko urosły i są grube, nie przetłuszczają się już tak szybko. 

Zestaw miał trudnego zawodnika czyli moje włosy, więc nadal bije się z myślami jaką mu wystawić ocenę? Efekty możecie ocenić sami! Szczere! 
Takie są moje odczuciaZ lewej strony zdjęcie z kwietnia 2023 przed używaniem produktów z prawej po systematycznej pielęgnacji Zestawem LAVRESS lipiec 2023 


1 komentarz:

  1. Bardzo dziękujemy za post i szczerą opinię :)

    To prawda jeżeli chodzi o szampony i odzywki, trudno znaleźć taki skład który będzie idealny dla każdego :)

    Jeżeli chodzi o wcierkę to cieszymy się że produkt się Pani spodobał :)

    OdpowiedzUsuń

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*