Park Gródek miejsce warte zobaczenia

22:47 www.luznestyle.pl 0 Comments

Podróże małe i duże. Tym razem małe, bo dużych w tym roku nie planujemy. Jeśli szukacie miejsca uroczego w kolory to być może Was zaciekawię. Park Gródek mamy tu wszystko! piękne kolory wodę z rybami i kaczkami, drzewa, ścieżki spacerowe, urwisko dookoła parku, cudownie zagospodarowane deptaki/kładka, altanę z wydrą! Są super strome drewniane schody w dół do zalewu, które uwielbiam! Od dziecka lubiłam dużo chodzić🧡
Piękne miejsce na chwilę relaksu. Patrząc na te zdjęcia aż nie chce się wierzyć że taką perełkę mamy w naszym kraju. Ogromnie doceniam zamysł zagospodarowywania zalewu po wykopaliskach kamieniołomu/dolomitu❤ Brawa za pomysł i stworzenie cudownie i malowniczo wyglądającego miejsca, które idealnie harmonizuje z przyrodą, potrafi relaksować umysł. Słychać śpiew ptaków i spokój, wędrując leśną ścieżką natkniemy się na kilka niespodzianek, warto je zobaczyć, zatrzymać się, zamknąć oczy!

 Park zlokalizowany jest w Jaworznie. Mamy dwa rozlewiska. Jedno/ do którego schodzi się-idzie  ścieżką leśną i schodzi schodami w dół do zalewiska koloru turkusowego. Drugi zalew to zagospodarowany dla  szkoły nurkowania DIVING MARINA "KOPARKI, zamknięty od strony "turystycznej". Nie mieliśmy okazji jeszcze zwiedzać.

Spacerując po lesie nie natknęliśmy się na śmieci, więc jeszcze ludzie "kulturalni" odwiedzają to miejsce z czego ogromnie się cieszę.
Jeszcze tam wrócę bo mamy nie daleko, widzieliśmy tylko ułamek, ale to już będzie wypad tylko z Mężem. Ja lubię chodzić, a dzieciaczek woli kąpiel i niesienie na barana. Malutkie nóżki mają swoją wytrzymałość.
 Chcemy w przyszłości uderzyć w to miejsce jeszcze z innej strony i znowu Wam pokażemy, choć uważam że jak na pierwszy raz wypad się super udał!🧡💖👌
Osobiście uważam, że to miejsce wygląda jak byśmy byli gdzieś w Grecji, kolory i te strome zejścia jak na Xidze😎

Pamiętajcie o jednym jeśli chcecie się udać na spacer po lesie, zobaczyć wszystko z góry, a następnie zejść schodami w dół w sezonie letnim- to wędrówka po lesie skończy się pogryzieniami od komarów. Wybierając się w to miejsce nie zapomnijcie o preparatach odstraszających komary i o kremach z filtrem!!! My sobie rozłożyliśmy matę i odpoczywaliśmy w ciszy i spokoju po spacerze.

P.S.Pozdrawiam Panią, która miała lęk wysokości, ale dzięki mojej motywacji zeszła na sam dół💖💖 i pozdrawiam Pana na dole, który mi za to dziękował😘znam ten ból pamiętam swoje lęki doskonale ,wiem co trzeba zrobić jak walczyć z sobą, żeby ten lęk przezwyciężyć🦾🦾 Nigdy z nikogo się nie wyśmiewam! Każdy problem jest ważny i poważny, każdy supeł można rozplątać, tylko trzeba mieć odpowiednią motywację i wiarę w to że mogę ten lęk przezwyciężyć!
0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*