MOMMORE plecakowicze podróżnicy

10:34 www.luznestyle.pl 2 Comments

Hej Kochani! Jeśli planować podróże nie ważne czy małe, czy duże zawsze warto zabierać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i co najważniejsze mieć je pod ręką. Jeśli kochacie fotografować to wiecie że w podróż należy wziąć ze sobą odpowiedni pokrowiec. Znalazłam coś w końcu idealnego, funkcjonalnego i ładnego dla kobiety. Plecak wielofunkcyjny! Składa się z wielu przegródek/zakamarków, do których wpakujemy najważniejsze rzeczy. Największą jego zaletą jest posiadanie dwóch poziomów. W tym dolnym możemy umieścić np. sprzęt foto, dół jest lekko usztywniany, ale można go wykorzystać do zabrania w podróż np kosmetyków, albo potrzebne artykuły dla dziecka. 
Na wycieczkę zabrałam aparat z obiektywem plus dodatkowy obiektyw. Oprócz tego mamy zmyślne przegródki i miejsce na telefon/okulary, możemy spokojnie spakować małą wodę 1l, kanapkę, chusteczki higieniczne. Wszytko to co powinno być pod ręką w plecaku.
Materiał się nie brudzi ja wybrałam kolor pudrowy róż, ale można wybrać czarny odcień. 
Początkowo plecak wyglądał na wymięty, jednak po długiej podróży i odpowiednim obciążeniu bardzo ładnie się ułożył. Jest wygodny, ale funkcjonalność i design podbiły moje serce. Mój plecak ozdobiłam w brelok, żeby go bardziej spersonalizować.
Jeśli lubicie zdjęcia krajobrazów to zapraszam Was w podróż razem z nami 😉

Plecaki i różne ciekawe gadżety dla Mam możecie kupić w sklepie MOMMORE2 komentarze:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*