Zestaw do pielęgnacji oczu HYLO EYE CARE codzienna pielęgnacja i nawilżenie oczu

12:27 www.luznestyle.pl 0 Comments

 Hej Kochani!
Przedstawiam Wam Produkty do oczu, które sprawdzają się w codziennej pielęgnacji.
Testowałam krople z kwasem hialuronowym i deksapantenolem, maść do oczu na noc z witaminą A oraz rozgrzewającą maskę na oczy.

 Krople do codziennej pielęgnacji intensywnie pielęgnują i chronią zawierają 0,1% kwasu hialuronowego i deksapantenol. Krople nie zawierają konserwantów i fosforanów, można je stosować podczas noszenia szkieł kontaktowych, są bardzo wydajne i posiadają sterylne opakowanie.
Preparat można stosować 6 miesięcy po otwarciu.
Przynoszą również ulgę jeśli jesteśmy narażeni na przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, pracy przy komputerze, przebywaniu na słońcu i wietrze.

Pracuję często w skupieniu przy urządzeniach kosmetologicznych laserze i plaźmie. Po laserze i czerwonych okularach ochronnych często szczypią mnie oczy, a wręcz odczuwam suchość w oczach. Zabiegi które wykonuje wymagają milimetrowej precyzji a wiec i skupienia co w efekcie skutkuje dużo rzadszym mruganiem i wysuszaniem oka. Dodatkowo w ramach współprac z firmami i rozwijaniem pasji blogowej często korzystam z komputera i telefonu, więc dodatkowo oczy narażam na dysfunkcje prawidłowego naturalnego nawilżenia. Pomocne okazały się nawilżające krople do Hylo Eye Care, które przynoszą ulgę i bardzo dobrze nawilżają oczy.
Bardzo fajne i sterylne opakowanie, używam ich również na "Mężu", który również wykonuje pracę w skupieniu, również sobie je chwali.


Ochronna maść na noc z witaminą A idealnie sprawdza się we wszystkich postaciach zespołu suchego oka!
Chroni powierzchnię oka przez wyschnięciem, jeśli ktoś posiada tendencje do porannego zlepiania się powiek i uczucia piasku pod powieką to jest coś super pomocnego! Zmniejsza odczucie pieczenia, suchości i zmęczenia.
Maść poprawia jakość filmu łzowego, przyspiesza regenerację i chroni oczy.
Zawarta w maści witamina A opóźnia procesy starzenia się, wypełnia zmarszczki.

Aplikacja nie jest przyjemna, bo odczucie nakładania dość treściwej maści nie jest komfortowe. Jednak podczas aplikacji oczy absolutnie nie szczypią ani nie bolą.
Maść VITA POS aplikuję na dolną powiekę a następnie zamykam oczy i lekko pocieram od spodu dolną powiekę przesuwając ostrożnie w prawo i lewo, mrugam również oczami. Jednak maść aplikuję przed samym zaśnięciem gdyż pozostawia rozmazany obraz. Rano oczy są nawilżone i ukojone! Bardzo lubię to uczucie wypoczęcia oczu i braku zlepiania się powiek.

Muszę przyznać że oba produkty krople i maść świetnie się sprawdzają i uzupełniają. Warto wypróbować te produkty i mieć je ze sobą na wyjazdach! Bardzo pomocne, ja bez kropli do oczu nigdzie się nie ruszam, a życie nauczyło mnie że często muszę ich używać, choćby bezpośrednio po pracy, ba!! nawet wiele razy zdarzyło mi się wesprzeć obce osoby, które nagle były w potrzebie! Moja torebka zawsze jest w krople wyposażona!


Rozgrzewająca maska na oczy POSIFORLID w leczeniu zapalenia brzegów powiek i dysfunkcji gruczołów Meiboma!
Rozgrzewanie powiek sprawia że wydzielina z gruczołów Meiboma upłynnia się, co w efekcie  poprawia krążenie krwi w obrębie brzegów powiek. 
Maska pod oczy pozwala na utrzymanie w stałej temperatury 45 stopni przez 5-7 minut, co skutkuje wyprowadzeniem na zewnątrz oczu wydzielinę z gruczołów. 
Maska nadaje się do leczenia:
-powstrzymuje zapalenie brzegów powiek,
-dysfunkcji gruczołów znajdujących się w powiekach 
-jęczmienia i gradówek
-do stosowania w profilaktyce zmęczenia, pieczenia i suchości oczu

Na całe szczęście nie miałam już dawno żadnych problemów z wydzieliną z oka i już dawno nie miałam jęczmienia. Jednak stosowanie maski przynosi niesamowity relaks i ulgę, łagodzi pieczenie , swędzenie i zaczerwienienie!

Maska jest w postaci żelowej/płynnej, ale posiada dwie płytki magnetyczne wewnątrz. Jest również tak skonstruowana/ podzielona na dwie części. 
Część która jest sercem maski/ czyli pomarańczowa żelowa maska, oraz szkielet trzymający wszystko i zespalający, który posiada gumkę i otwory na zwilżone płatki kosmetyczne.  
 Kiedy zegniemy płytki w żelowej masce to wtedy wytwarza się ciepło a maska wygląda jak zastygnięta parafina i utrzymuje stałą temperaturę przez około 7 min.
Kiedy chcemy ponownie użyć maski, należy samo serce/część z pomarańczową cieczą wygotować we wrzątku, wtedy znowu z postaci stałej staje się płynna. 
Zawsze gdy chcemy użyć maski nakładamy na część z przystosowanymi otworami zwilżonych płatków kosmetycznych. 
Użycie maski jest bardzo przyjemne i komfortowe, muszę się Wam przyznać że kiedy testował ją również mój Mąż to zasnął tak go zrelakowała!
Warto mieć ją w domu! Będzie to nasz stały repertuar na zmęczenie! Świetnie działa, leczy, koi i relaksuje!! 
Polecamy ten produkt z czystym sercem!

Wszystkie produkty HYLO CARE świetnie nadają się do codziennej pielęgnacji i nawilżenia oczu!0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*