Mikołaj 2020

22:43 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej Kochani!

Tak jak mówili politycy ten Mikołaj i święta będą inne! Dokładnie tak jest! W tym roku skupiamy się tylko na Rodzinie czyli na tym co najważniejsze, na tym co tak naprawdę ma sens w życiu! Obraliśmy inną strategię niż co roku. Wszystko mieliśmy przygotowane dużo wcześniej, co dało nam zupełnie inną perspektywę, nie staliśmy w kilometrowych kolejkach, nie staliśmy się ofiarami naciągania i windowania cen przedświątecznych czyli oszustwa handlowego.  Nie wpadliśmy w wir "nerwów przedświątecznych". Dało nam to ogromny spokój i równowagę, co pozwoliło przeżyć dzień w spokoju, radości i harmonii! Spotkało nas wiele zaskakująco miłych sytuacji i cudownych ludzi! Dzień był bez planowania, a jednakowoż cudownie Rodzinny! Od samego rana po wieczór! 

Polecam dostrzeganie Świąt z perspektywy skupiania się wyłącznie na ukochanych osobach, rozmowach, radowaniu się chwilą!

Wytwarzając w domu przyjemną i pełną miłości atmosferę, dajemy Dziecku wszystko czego potrzebuje, a potrzebuje Mamy i Taty! Dzień tylko dla Nas! Życzę aby każde marzenie Dziecka zostało spełnione! Dzieci zasługują na wszystko co najlepsze, na szczęście! Szczęśliwe dzieciństwo z poczuciem wolności, buduje szczęśliwe dorosłe życie! Dzieci są najważniejsze, to One będą tworzyły i kreowały przyszłość! My dorośli jesteśmy odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo zdrowie, wolność i wiedze! 

Spokój, analiza, trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość i skupianie się na najważniejszym daje nam gwarancje  że przekażemy przyszłemu pokoleniu najważniejsze wartości! Człowiek musi się troszczyć o drugiego człowieka, bez podziałów, bez rywalizacji pokoleniowych, płciowych, materialnych, politycznych czy religijnych! Inaczej życie nie ma sensu! 

Trzymajcie się Kochani! 


0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*