NA-KD winter total look

10:43 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej Kochani w grudniu! Kto się cieszy że niedługo będą święta? Ja osobiście cieszę się że ten rok się kończy i mam ogromną nadzieję że kolejny będzie dużo łaskawszy. Ten był mega paskudny!
Jednak wiele dobrego też się wydarzyło, gdybym tego nie dostrzegała byłabym ślepa! 
Pewnie wolałabym żeby pewne rzeczy inaczej wyglądały, ale za to skupienie się na innych rzeczach i przyspieszenie pewnych innych planów było super! W głębi serca mam też nadzieję że karma istnieje i dopadnie paskudy.
Dzisiaj total look by https://www.na-kdlounge.com/pl!
Świetna, ciepła kurtka kożuszek w kolorze czerwieni ceglanej, super mięciutki sweter golf z wyciętymi plecami, jasne jeansy z dziurami, które nigdy mi się nie znudzą i moje odjazdowe marszczone kozaki!!
Uwielbiam tą stylizację i dobrze się w niej czuję!
W sklepie kupicie wiele ubrań i dodatków w super atrakcyjnych cenach już przecenione rzeczy możecie połączyć z moim dodatkowym %RABATEM! luznestyle5. Wykorzystajcie sobie będziecie mieć taniej!
Obecnie trwa BLACK WEEK z rabatami do -80%, a każdego dnia do 7.12 włącznie pojawiają się nowe oferty specjalne z jeszcze większą obniżką cen!!!!!


NA-KD LOUNGE

NA-KD 

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*