Beige and jeans all by Orsay

22:52 www.luznestyle.pl 0 Comments

Hej Kochani! 

Cenzura niebawem dopadnie każdy portal bądź stronę, więc będę "ładnie" pisać, bo inaczej zostanę zlikwidowana. Niewygodne tematy będą usuwane! Niedawno cieszyłam się ogromną wyświetlalnością, wręcz zaskakującą! ale wiem że -roboty- szukają niewygodnych i pozycjonują- spadamy głęboko do wora na czarne dno... 

Pytanie? co chcesz robić? czy chcesz robić to co lubisz, oddać się hobby i być frajerem? czy być buntownikiem, który dostanie za swoje, a ludzie i ich krótka pamięć zapomną że istniałeś? Więc znowu zło... Temat na naszą rzeczywistość nie jest łatwy na całym świecie. Chyba nie tylko na naszą! W historii ludzkości na kartach pamięci nie zachowują się nigdy bohaterzy! Bardziej pamiętamy oprawców! o nich robimy filmy, dyskusje, reportaże nimi się fascynujemy. Dobrzy ludzie są nudni!

" Być czy nie być? oto jest pytanie?" sumienie...wiem że nie każdy je ma. Smutne ale prawdziwe.

Życie wróć do nas! Radość i swoboda, bo na razie czuję supeł na krtani! 

W sumie to nawet się cieszę że jakiś czas już żyję młodość za mną, ale doświadczona wszystkimi zmysłami! Jest moja! a Twoja?

Stylizacja powstała dzięki marce ORSAY która daje mi wolność wyboru kreacji mody! Mogę realizować swoją pasję i dowolnie komponować ulubione style. Tym razem połączenie jeansu i mojego ukochanego beżu. Genialna kurtka/płaszcz pikowany w kolorze delikatnego beżu. Kurtka jest idealna na mrozy, posiada pasek i guziki. Bluzka prążkowa z dekoltem w literę V i kołnierzykiem, do tego jasna jeansowa spódnica, obłędna błękitna marszczona torebka oraz pasek. Stylizacja na codzień, nie krępująca ruchów, nie zobowiązująca!


0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*