Ecosusi funkcjonalna torebka

17:19 www.luznestyle.pl 1 Comments

Hej Kochane!
Każda z nas ma torebkę, lub posiada ich wiele. Niektóre są duże i głębokie, ja mówię na nie, że są "przepadliste", bo jak już coś wpadnie to szukasz ze 20 minut :) Takie torebki są fajne pod wieloma względami, ale jednak rzadziej po nie sięgamy są mało poręczne, nie zorganizowane i ciężkie. Jestem z tych osób które cenią sobie funkcjonalność. Nie będę też oszukiwać że lubię malutkie torebki, listonoszki, ale do malutkich mało się zmieści, więc używamy ich w określonych sytuacjach. Rodzajów jest wiele, ale ja chcę Wam zaprezentować torebkę w sam raz!
Funkcjonalna od ECOSUSI, jest lekka, ma wiele przegródek, więc wszystko mamy uporządkowane, ma piękny brązowy odcień, choć występuje też w czerni, jest nie duża. Oprócz tego wymyślono że możemy ją nosić na ramię na estetycznym łańcuszku, na rękę, lub jako listonoszkę, każdy element możemy odpiąć. Myślę że zmieści wszystko to co najpotrzebniejsze, a nawet wiele więcej! Ozdobiona jest chwostami, więc prostotę urozmaicają te małe dodatki które tworzą całość perfekcyjną i zrównoważoną!

Torebkę znajdziecie w sklepie 

Jeśli jednak będziecie chcieli kupić coś w GŁÓWNYM SKLEPIE 
https://www.ecosusi.com/  to przy zakupach wpiszcie sobie kod rabatowy! LUZNESTYLE20

1 komentarz:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*