Podsumowanie roku 2017

22:14 www.luznestyle.pl 0 Comments

 Witajcie!

Zaczął się nowy rok 2018. Dla mnie jest to wręcz nie do uwierzenia! Matko Kochana! Kiedy? Jak, co przegapiłam? Pierwszy raz rok mi tak przeleciał, jak pstryknięcie palców! Przecież niedawno był styczeń 2017 a tu już kolejny rok i styczeń!! Halo! Pobudka!

Tamten stary rok był jak rollercoaster, było wiele ekscytujących chwil, wiele dobrych i przychylnych momentów, wiele ciekawych nowych znajomości, współprac! Życie nie byłoby jednak życiem, gdyby i kilka pięknych kopów mi nie wypłaciło! Tak jest nie ma słodko, nikt nie ma i wiem o tym dobrze!

Było na mojej drodze wiele osób, które okazały się fałszywe. Pozornie zdawały się być miłe, sympatyczni i przychylne, ale z niewiadomych przyczyn wypłaciły kilka kopniaków. Trochę mnie to zdziwiło i zniesmaczyło, bo nie spodziewałam się tego, ale to kwestia mojej naiwności.  Jestem wieczną optymistką i wierzę w ludzi.
Jednak ten rok dał mi do myślenia! Chciałam z góry podziękować wszystkim tym którzy dali mi lekcje za to że już nigdy więcej nie dam się zbałamucić i będę dużo bardziej ostrożna. Nauczyłam się że otwartość jest źle traktowana, traktowana bardziej jako słabość.

Kiedyś usłyszeliśmy z mężem, że nie samą "nauką" człowiek żyje i się zamknęliśmy w tym naszym "domku". Więcej zabawy! No to teraz się bawimy, a kiedyś się uczyliśmy:D Po latach z przeanalizowanych słów wydaje mi się, że dzięki nauce możemy osiągać w życiu więcej. Jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Możemy budować coś nowego, rozwijać się. Nigdy jakoś nie zauważyłam szczególnie żebym była "zamknięta" ;P Po tym czasie widzę, że ta osoba która nam to oznajmiła, sama jest zamknięta. Dosłownie i w przenośni. Nie rozumiem rządzenia się czyimś czasem i narzucania pewnych kwestii. Dzięki temu, że mam w życiu wiele pokory to mam to co mam, w przeciwieństwie do innych.

Nic nie przychodzi łatwo. Jeśli coś chcemy musimy ciężko pracować, a już na pewno nic nie ma za darmo. Próba wykorzystywania kogoś jest bezczelnością, zrób mi to i tamto, a gdzie słowo proszę?

 Ktoś kiedyś strzelił fajne powiedzenie, że jeśli się lubi, to co się robi, to się nie przepracuje w życiu ani godziny! Nie do końca się zgadzam, uważam że tylko dawaniem z siebie wszystkiego można coś osiągnąć, pewnie to co robię jest przyjemne, ale i męczące! Doba ma za mało godzin i chcemy realizować więcej, dać ludziom więcej, bo tego też oczekują. Nie da się!
Tak! dlatego każdy odczuwa zmęczenie, nawet ten co wymyślił to cudowne powiedzenie chyba sam nie wiedział co pisze, bo był przemęczony ;)

Życzę sobie i Wam w tym Roku 2018 mniej obłudy, fałszywizny i wykorzystywania! Przede wszystkim zdrowia i miłości bo bez tego świat jest marny!

0 comments:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć, jeśli chcesz je wykorzystać to najpierw mnie o to spytaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli masz ciekawą opinię na dany temat lub chcesz o coś spytać, albo po prostu chcesz pogadać, chętnie poczytam i odpowiem ;) Miłego dnia życzę.
Pozdrawiam Maya :*